• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Français
 • Español
 • 中文
 • العربية
Тендерні оголошення
Опубліковано 23 May 2024 року о 09:10

Болгарія

На інтернет ресурсі Електронний реєстр державних закупівель (https://app.eop.bg/today) опубліковано понад 350 нових тендерних оголошень на закупівлю товарів, обладнання, надання різноманітних видів послуг та виконання робіт у всіх соціально-економічних секторах Болгарії. 

Документація для участі у тендерах в Болгарії, як правило, має бути болгарською мовою. Для належної підготовки документів рекомендується залучати юридичні компанії, які орієнтуються в болгарському законодавстві. 

Ефективним шляхом для досягнення позитивних результатів участі у тендерних процедурах є встановлення ділових контактів з болгарськими компаніями-постачальниками товарів та послуг, або заснування власної компанії на території Болгарії. Актуалізована інформація про законодавчі умови і особливості проведення державних закупівель розміщена на веб-сторінці Посольства України  в Болгарії у розділі «Економічне співробітництво» - https://bulgaria.mfa.gov.ua/.


Туркменістан

Державним концерном «Туркменнебіт»  оголошено про міжнародний відкритий тендер на закупівлю труб та металопрокату. 

Для участі у тендері заявнику необхідно за адресою: Туркменістан, м. Ашгабат, Арчабіл шаели, 56, поверх 4, ДП «Турменнебіт» подати: - письмову заявку (від компаній, зареєстрованих або які мають банківські рахунки в офшорних зонах, заяви не приймаються) про намір участі у тендері із зазначенням повної назви учасника, його правового статусу, країни реєстрації та реквізитів; - ознайомитись з Законом Туркменістану «Про тендери на поставку товарів, виконання робіт, надання послуг для державних потреб», з випискою з «Правил проведення тендерів» та переліку документів, потрібних для участі у тендері; - отримати специфікацію лоту, технічні вимоги та основні умови контракту; - отримати рахунок на оплату засобів у розмірі 575 дол. США (з ПДВ) або еквіваленті у манатах за лот та участь у тендері на безоплатній основі. 

Необхідну інформацію щодо вищезазначеного тендеру зацікавлені потенційні постачальники можуть отримати за посиланнями: www.turkmennebit.gov.tm, www.oilgas.gov.tm

Тендерні пропозиції приймаються протягом 30 (тридцяти) робочих днів від дня офіційного оприлюднення об’яви у газеті «Нейтральний Туркменістан», але не пізніше 16:00 за місцевим часом 30-го робочого дня. 

Пропозиції, які надійдуть пізніше встановленого вище терміну, прийматися не будуть. 

Один запечатаний конверт з повною тендерною пропозицією, завірений мастичною печаткою має бути надісланий на вказану вище адресу з моменту оприлюднення об’яви та розглядатиметься після надходження коштів на рахунок. 

Рахунок для перерахування коштів буде вказаний при подачі письмового замовлення. До тендерного конверту в обов’язковому порядку необхідно вкласти електронний варіант анкети, основних умов угоди (у форматі Word) та технікоекономічну специфікацію (у форматі Excel). Телефони для довідок: +99312403924 (факс для подачі замовлень); +99312403555, 403553 (для технічних питань), [email protected] (електронна адреса). 

Туркменістан

Міністерством промисловості та будівельного виробництва Туркменістану оголошено міжнародний тендер на розробку техніко-економічного обґрунтування проєкту з будівництва заводу з виробництва феросплавів (феросиліцію, карбіду кремнію і технічного кремнію) на території Туркменістану. 

Для участі у тендері заявнику необхідно подати: - письмову заявку про намір участі у тендері із зазначенням повної назви учасника, його правового статусу, країни реєстрації та реквізитів; - отримати пакет тендерної документації, сплативши рахунок у розмірі 1725 дол. США (з ПДВ в розмірі 225 дол. США) або еквіваленті у манатах (для резидентів Туркменістану). Тендерні пропозиції приймаються протягом 30 робочих днів від дня опублікування оголошення. Пропозиції, що надійшли пізніше за встановлений термін, прийматися і розглядатися не будуть. 

Пакети тендерних документів необхідно надсилати двома конвертами: перший конверт - з комерційною пропозицією та ціновою специфікацією, другий конверт - з технічною пропозицією та іншими необхідними документами для участі в тендері. 

Тендерні пропозиції мають бути надіслані на адресу: 744000, Туркменістан, м. Ашгабат, Арчабіл шаелі, 132. 

Контакти туркменської сторони для довідок: +99312390033, +99312390017, +99312390021.

Туркменістан

Міністерством промисловості та будівельного виробництва Туркменістану оголошено про міжнародний тендер щодо надання послуг з підготовки техніко-економічного обґрунтування проєкту будівництва заводу з виробництва теплозвукоізоляційних плит і матів, а також безперервних волокон у с. Джебел Балканського велаяту Туркменістану. 

Для участі у тендері заявнику необхідно подати: - письмову заявку про намір участі у тендері із зазначенням повної назви учасника, його правового статусу, країни реєстрації та реквізитів; - отримати пакет тендерної документації, сплативши рахунок у розмірі 1725 дол. США (з ПДВ в розмірі 225 дол. США) або еквіваленті у манатах (для резидентів Туркменістану). 

Пакети з тендерними пропозиціями будуть прийматися після підтвердження оплати за участь у тендері. Останній термін подання тендерних пропозицій – 30 (тридцять) робочих днів з дня опублікування оголошення, але не пізніше 16:00 за місцевим часом 30-го робочого дня. Законвертований пакет документів має бути надісланий на адресу: 744000, Туркменістан, м. Ашгабат, Арчабіл шаелі, 132.

 Контакти туркменської сторони для довідок: +99312390033, +99312390017, +99312390021.

Туркменістан 

Државний концерн «Туркменгаз» 23 січня 2024 року оголосив відкритий тендер на закупівлю матеріально-технічних ресурсів (труби та металопродукція) для потреб ДК «Туркменгаз». Для участі у тендері заявнику необхідно: 

- подати письмову заявку (від компаній, що зареєстровані або мають банківські рахунки в офшорних зонах, заявки не приймаються) про бажання взяти участь у тендері із зазначенням повної назви учасника, його правового статусу, країни реєстрації та реквізитів; 

- ознайомитися із Законом Туркменістану «Про тендери на постачання товарів, виконання робіт, надання послуг для державних потреб», з випискою з «Правил проведення тендеру» та переліком документів, необхідних для участі у тендері; 

- отримати специфікацію лотів, технічні вимоги та основні умови контракту; 

- отримати рахунок на оплату коштів у розмірі 500 (п’ятсот) дол. США або еквівалент у манатах (без урахування ПДВ та банківських витрат) на один лот за участь у тендері на безоплатній основі. 

Тендерні пропозиції приймаються до 04 березня 2024 року 12 години за туркменським часом. Пропозиції, що надійшли пізніше за встановлений термін, прийматися не будуть. Рахунок для перерахування коштів буде вказано під час подання письмової заявки. 

Один законвертований пакет з повною тендерною пропозицією (котируванням), засвідченою мастичною печаткою має бути доставлений за адресою: 744000 Туркменістан, м. Ашгабат, Арчабіл шаели, 56, з моменту опублікування оголошення та приймаються до розгляду після надходження коштів на рахунок. 2 У тендерний конверт обов’язково вкласти електронний варіант анкети, основних умов договору (у форматі «Word») та технікоекономічну специфікацію (у форматі «Excel»). 

Контакти туркменської сторони для довідок: +993(12)40-37-39, 40-37-40, 40-37-41, 40-37-42, факс: +993(12)40-37-45, електронні адреси: [email protected], [email protected], копію надіслати:[email protected]  

Туркменістан

ДК «Туркменгаз» 30.01.2024 оголосив міжнародний тендер на вибір підрядника для проведення капітального ремонту п’яти газогенераторів моделі «DG-90L2». 

Для участі у тендері заявнику необхідно: - подати письмову заявку про бажання взяти участь у тендері із зазначенням повної назви учасника, його правового статусу, країни реєстрації, банківських реквізитів та інформацією про діяльність компанії (основні види діяльності, досвід роботи в аналогічних проєктах тощо). 

Не приймаються заявки від компаній, що зареєстровані або мають банківські рахунки в офшорних зонах; - ознайомитися із Законом Туркменістану «Про тендери на постачання товарів, виконання робіт, надання послуг для державних потреб»; - отримати рахунок на оплату коштів у розмірі 1725 дол. США або її еквівалент у манатах з врахуванням ПДВ. 

Тендерні пропозиції приймаються протягом 30 робочих днів з дня офіційного опублікування оголошення в газеті «Нейтральний Туркменістан», але не пізніше 16:00 за туркменським часом 30-го робочого дня. 

Пропозиції, що надійшли пізніше за встановлений термін, прийматися не будуть. Один законвертований пакет з повною тендерною пропозицією (котируванням), засвідченою мастичною печаткою має бути доставлений за адресою: 744000 Туркменістан, м. Ашгабат, Арчабіл шаели, Управління зовнішньоекономічних зв’язків, кабінет 17.24а. 

Контакти туркменської сторони для довідок: +993(12)40-32-40, 40-32-50, факс: +993(12)40-32-59. Повний пакет тендерних документів видається лише після сплати тендерного внеску

Туркменістан

ДК «Туркменгаз» 29.01.2024 оголосив відкритий тендер на закупівлю матеріально-технічних ресурсів (труби та металопродукція). Серед лотів закупівлі представлені:

лот № 1 «Труби та металопродукція» (лот неподільний); 

лот № 2 «Загальнозаводське обладнання»; 

лот № 3 «Електротехнічне обладнання, контрольновимірювальні прилади та кабельна продукція»; 

лот № 5 «Допоміжна продукція». Для участі у тендері заявнику необхідно: 

- подати письмову заявку (від компаній, що зареєстровані або мають банківські рахунки в офшорних зонах, заявки не приймаються) про бажання взяти участь у тендері із зазначенням повної назви учасника, його правового статусу, країни реєстрації та реквізитів; 

- ознайомитися із Законом Туркменістану «Про тендери на постачання товарів, виконання робіт, надання послуг для державних потреб», випискою з «Правил проведення тендеру» та переліком документів, необхідних для участі у тендері; 

- отримати специфікацію лотів, технічні вимоги та основні умови контракту; 

- отримати рахунок на оплату коштів у розмірі 500 (п’ятсот) дол. США або еквівалент у манатах (без врахування ПДВ та банківських витрат) на один лот за участь у тендері на безоплатній основі. 

Тендерні пропозиції приймаються до 13.03.2024 12:00 за туркменським часом. Пропозиції, що надійшли пізніше за встановлений термін, прийматися не будуть. Рахунок для перерахування коштів буде вказано під час подання письмової заявки. 

Один законвертований пакет з повною тендерною пропозицією (котируванням), засвідченою мастичною печаткою має бути доставлений за адресою: 744000 Туркменістан, м. Ашгабат, Арчабіл шаели, 56, з моменту опублікування оголошення та приймаються до розгляду після надходження коштів на рахунок.

У тендерний конверт обов’язково вкласти електронний варіант анкети, основних умов договору (у форматі «Word») та техніко-економічну специфікацію (у форматі «Excel»). 

 Контакти туркменської сторони для довідок: +993(12)40-37-39, 40-37- 40, 40-37-41, 40-37-42, факс: +993(12)40-37-45, електронні адреси: [email protected], [email protected], копію надіслати:[email protected]  

Туркменістан

Державний концерн «Туркменхімія» оголошено про міжнародний відкритий тендер на проєктування і будівництво заводу з виробництва аміаку та карбаміду у селищі Киянли Балканського велаяту (області) Туркменістану. 

Для участі у тендері заявнику необхідно подати: - письмову заяву про намір участі у тендері із зазначенням повної назви учасника, його правового статусу, країни реєстрації та реквізитів; - отримати пакет тендерної документації, сплативши рахунок у розмірі 1725 дол. США (з ПДВ) або еквіваленті у манатах (для резидентів Туркменістану). 

Тендерні пропозиції приймаються протягом 30 робочих днів від дня офіційного оприлюднення оголошення. Законвертований пакет документів має бути надісланий на адресу: Туркменістан, м. Ашгабат, пр. Арчабіль, 132. 

Контакти туркменської сторони для довідок: (+993 12) 39-01-62, 39-01-58; факс: 39-01-72 (для технічних питань), [email protected] (електронна адреса).

Йорданія

Міністерство енергетики та природних ресурсів Йорданії оголошено тендер на проєктування, будівництво та обслуговування сонячної електростанції у м.Азрак «під ключ» потужністю щонайменше 900 кВт (https://www.memr.gov.jo/En/TendersDetails/1MWORKS2024). 

Фінансування проєкту відбуватиметься у рамках йордансько-іспанської угоди щодо використання сонячної енергії для сталого виробництва електроенергії. 

Заявки для участі у тендері приймаються Міненергетики Йорданії до 18.04.2024. 

Контакти йорданської сторони для отримання додаткової інформації: Ministry of Energy and Mineral Resources (MEMR) Attention: Secretary General of the Ministry of Energy and Mineral Resources Telephone: +962-6- 5803060 Fax: +962-6-5865714 1st E-mail: [email protected] 2nd E-mail: [email protected] 3rd E-mail: [email protected] 4th E-mail: [email protected] Swaifeya - 7th Circle P.O.Box 140027 Amman 11814 The Hashemite Kingdom of Jordan. 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux