• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Français
 • Español
 • 中文
 • العربية
Вебресурси з інформацією щодо тендерних процедур за кордоном
Опубліковано 27 квітня 2020 року о 23:04


Європейський Союз


Інформаційні ресурси щодо питання держзакупівель ЄС:

TED (мережа інформації щодо тендерів в країнах ЄС)

http://ted.europa.eu/TED/misc/chooseLanguage.do

TED Alert Service (сервіс попередження про нові тендери)

http://www.tenders.com/

SIMAP (карта національних тендерних ресурсів країн-членів ЄС)

http://simap.europa.eu/supplier/national-procurement-databases/

CPV (спільний словник термінів в сфері держзакупівель країн-членів ЄС)

http://simap.europa.eu/codes-and-nomenclatures/codes-cpv/codes-cpv_en.htm

European Federation of Public Service Unions (інформація про державні замовлення щодо виконання робіт)

http://www.epsu.org

DG Internal Market and Services (пошуковий сервіс)

http://ec.europa.eu/markt/ecertis/searchDocument.do

Procurement Forum (майданчик для обміну досвідом та інформацією в сфері держзакупівель, є частиною проекту Інноваційної платформи держзакупівель, яка фінансується Гендиректоратом ЄК з питань підприємництва та виробництва)

https://procurement-forum.eu/


БолгаріяПошук актуальних тендерів за ключовими словами можна здійснити нас сайті Агенції державних закупівель:   www.aop.bgБоснія і Герцеговина


Інформаційні ресурси про тендери:

МЗС БіГ: www.mvp.gov.ba/economics/international  

«Екапія – тендери»: www.ekapija-tenderi.com

Міжнародна торговельна палата БіГ: www.komorabih.ba/tenderi

Агенція з непрямого податкування БіГ: www.new.uino.gov.ba/bs/tenderi

Фірма «Indikator» - товариство видавничої продукції: www.indikator.ba

Фірма з оцінки ринку «Briefing»: www.biefing.ba/javni-tenderi


Бразилія


Інформація про тендери Уряду Бразилії:

http://www.comprasgovernamentais.gov.br/menu-de-apoio/placar-de-licitacoes

Інформація про тендери уряду штату Парана:

http://www.comprasparana.pr.gov.br

Інформація про тендери уряду штату Сан-Пауло:

http://e-negocioscidadesp.prefeitura.sp.gov.br

Інформація про тендери уряду штату Ріо-де-Жанейро:

http://www.rio.rj.gov.br/web/smc/licitacoes

Інформація про тендери уряду штату Санта Катаріна:

http://www.portaldecompras.sc.gov.br

Інформація про тендери столичного Федерального округу: 

https://www.compras.df.gov.br/publico/


Сполучене Королівство Великобританії і Північної ІрландіїСпеціалізований веб-ресурс: https://www.contractsfinder.service.gov.uk.Республіка Вірменія


У Вірменії оголошення про тендери у рамках здійснення державних закупівель розміщується місцевими державними установами на сайті Міністерства фінансів РВ www.procurement.am або htpp://gnumner.am (більшість з них – лише вірменською мовою, для отримання цієї інформації російською чи англійською мовами потрібно заплатити). Як правило, беруть участь і отримують перемогу в таких тендерах місцеві компанії.

Окрім того, наприкінці 2012 року у Вірменії було створено інформаційний центр, який збирає та розміщує на своєму сайті www.e-tender.am об’яви щодо оголошених у Вірменії міжнародних тендерів (підписка платна).


ГрузіяВся інформація щодо держзакупівель в Грузії публікується на єдиному сайті https://tenders.procurement.gov.geЕстонська РеспублікаВеб-ресурс, на якому розміщується інформація щодо оголошених тендерів в Естонії https://riigihanked.riik.ee/register/?locale=et_EEРеспубліка Індонезія


Відповідно до законодавства Індонезії державні закупівлі на рівні центральних органів виконавчої влади, провінцій, державних установ, інституцій та компаній, оголошуються через систему Інтернет на окремих веб-сторінках у форматі LPSE.«назва установи».go.id (наприклад: Міністерство енергетики www.lpse.esdm.go.id, Міністерство транспорту - www.lpse.dephub.go.id і т.д. ). Подача документів учасників зазвичай триває 10 календарних днів. Мова веб-сторінок – виключно індонезійська.


Італійська Республіка


Відповідно до Директив ЄС №2004/17/EC та №2004/18/EC та Закону Італії №163 від 12 квітня 2006 р., інформація щодо закупівель державного сектору Італії, у тому числі, регіональними адміністраціями, публікується Службою державних контрактів (Servizio Contratti Pubblici) на веб-сторінці www.serviziocontrattipubblici.it. Перегляд згаданої інформації є відкритим для авторизованих користувачів системи, якими можуть бути потенційні постачальники товарів та послуг, а також їх асоціації і об’єднання. Сайт також містить посилання на веб-сторінки адміністрацій регіонів Італії з інформацією про локальні тендери.


Республіка КазахстанІнформація щодо тендерів розміщується на сайті www.mail.kz. Ресурс платний.Канада


Кожна провінція в Канаді одночасно оголошує та проводить кілька десятків різноманітних державних тендерів (від послуг із перевезення продуктів харчування до потреби у виконанні високотехнологічних робіт). Вся інформація щодо багаточисельних і різнопланових урядових тендерів розміщена у вільному доступі (https://buyandsell.gc.ca/procurement-data/tenders ).


Держава Катар


Порядок та правила проведення тендерів на здійснення робіт, послуг і постачань у Державі Катар регулюються законом №26 від 2005 р.

Головним уповноваженим держаним органом, відповідальним за організацію тендерного процесу у державному секторі країни є Центральний тендерний комітет у складі Міністерства економіки та фінансів Катару. Комітет проводить тендери та визначає переможців у т.ч. від імені більшості державних органів, встановлює стандарти, норми і процедуру конкурсних торгів.

Організацією та проведенням в Катарі спеціальних та місцевих тендерів опікуються спеціалізовані та місцеві тендерні комітети. Водночас, порівняно невеликі за вартістю тендери (менше 275 тис. дол. США) можуть проводитися безпосередньо структурами-замовниками.

У загальних відкритих тендерах мають право брати участь всі без винятку компанії (якщо інше не передбачено правилами тендеру) за умов реєстрації у торговому реєстрі або наявності спільного підприємства з катарською компанією (агента). У тендерах з вартістю робіт (послуг) менше 1,4 млн. доларів США наразі можуть брати участь виключно катарські компанії.

Відповідно до декрету Міністерства фінансів Катару №3 від 2013 року, усі іноземні компанії, що стали переможцями тендерів, у процесі їхньої реалізації повинні використовувати місцеві можливості (до 30% від вартості контракту). Виключення можливе лише за рішенням Глави катарського уряду у разі відсутності необхідних товарів або послуг на катарському ринку.

Незабаром в Катарі очікується ухвалення нового закону про тендери, який у т.ч. регулюватиме процес державних закупівель. Законом передбачається надати право усім, у т.ч. іноземним, компаніям брати участь у тендерах незалежно від їхньої загальної вартості.Республіка Кіпр


З урахуванням переходу РК на електронну систему державних закупівель, переважна більшість тендерної документації на даний час розповсюджується серед обмеженого кола потенційних зацікавлених учасників тендерів з використанням державної закритої електронної системи торгів “e-procurement”. З метою отримання повного доступу до вказаної системи, потенційний кіпрський чи іноземний учасник тендерів повинен пройти процедуру реєстрації з використанням електронного порталу Директорату державних закупівель РК -  https://www.eprocurement.gov.cy/ceproc/home.do.


Республіка Корея


У Республіці Корея (РК) державними тендерними закупівлями займається Державна служба закупівель РК, офіційний сайт – http://www.pps.go.kr/eng/index.do (працює в режимі он-лайн). Тендерні оголошення містяться у розділі «Bid Information».

 

Держава Кувейт


Згідно кувейтського законодавства, інформація щодо тендерів в Державі Кувейт є закритою. Доступ до неї відкритий у повному обсязі лише для місцевих компаній-підрядників, які пройшли прекваліфікацію в Центральному тендерному комітеті емірату.


Королівство Нідерланди


Наведений перелік далеко не є вичерпним. Більш предметний пошук тендерів в країні можливий лише за умови використання спеціалізованих інформаційних ресурсів на оплатній основі й через реєстрацію на відповідних сайтах (список додається).

Інформаційні ресурси Нідерландів:

Календар державних закупівель (основний електронний ресурс з питань держзакупівель в Нідерландах)

http://aanbestedingskalender.nl/aankondigingen

Tenderned (найбільший ресурс тендерів - понад 10 тис. тендерів на рік)

http://www.tenderned.nl/

Агентство міжнародного бізнесу та співпраці (RVO – Агенція Міністерства економічних справ Нідерландів надає інформацію про поточні проекти та запрошення до відкритих тендерів, які було оголошено держустановами та регіональними органами влади).

http://www.rvo.nl/subsidies-regelingen

EBP (об’ємний інформаційний ресурс тендерів для Бельгії, Нідерландів та Франції)

http://www.ebpnl.com/Default4.aspx (Нідерланди)

Консультаційні послуги щодо тендерів в Нідерландах:

Dutch Public Procurement Expertise Centre (консалтинг щодо умов тендерних закупівель в Нідерландах)

http://www.pianoo.nl/

Berenschot EuroManagement, Public procurement consulting (консалтинг щодо умов тендерних закупівель в Нідерландах)

http://www.berenschot.nl/overBerenschot/euromanagement/PPC.htm   

EG-adviescentrum Zuid-Nederland (служба інформування про нові тендери, допомога в отриманні інформації щодо тендерів, вирішення проблемних питань)

http://www.egadvies.nl

Procure-IT Strategic Contracting Consultants (консалтинг з питань стратегічного планування держзакупівель)

http://www.procure-it.com  

University of Twente Institute for Purchasing Studies (інформаційна підтримка, дослідження в сфері тендерного законодавства)

www.utwente.nl/mb/utips/

Міжнародні ресурси, де містяться відомості про тендери та держзакупівлі в Нідерландах:

TendersInfo

http://www.tendersinfo.com/global-netherlands-tenders.php

Global Tenders

http://www.globaltenders.com/government-tenders-netherlands.php

Infrastructure, civil works and construction tenders

http://www.cwctenders.com/construction_tenders_netherlands.htm

Public tenders

http://www.publictenders.net/


Королівство Норвегія


У рамках Міністерства торгівлі, промисловості та рибного господарства Королівства Норвегія діє Агенція державного управління та електронного врядування, яка є адміністратором створеного EU-Supply електронного порталу державних закупівель https://www.doffin.no/en . На сайті із загальним доступом оголошується до 30 тендерів щодня.


Об’єднані Арабські Емірати


В Об’єднаних Арабських Еміратах існує вимога, що лише фірми, які володіють місцевою торговельною ліцензією мають право на імпорт та реалізацію продукції в ОАЕ і тільки місцеві компанії, 51% і більша частка яких належить громадянам ОАЕ, мають можливість отримати відповідну ліцензію.

Також для участі у абсолютній більшості тендерів компанія, що відповідає вказаній вище вимозі, повинна пройти процедуру пре-кваліфікації в організації, яка планує закуповувати товари чи послуги. Та тільки компанії, які пройшли процедуру пре-кваліфікації адресно отримують тендерну документацію.

Таким чином, вітчизняні компанії, які виявляють бажання брати участь у тендерах в ОАЕ, мають спершу або зареєструвати на території ОАЕ власну компанію (із залученням місцевого партнера) або звернутись то торговельних агентів, які мають місцеву ліцензію та будуть представляти інтереси зацікавленої вітчизняної компанії на території ОАЕ.


Південно-Африканська Республіка


Інформація щодо державних тендерів розміщується на спеціалізованому веб-сайті: http://www.gov.za/documents/tender


Республіка Перу


Детальну інформацію про тендери, які проводяться в Перу можна отримати на Веб-порталі електронної системи державних закупівель Перу: http://www2.seace.gob.pe


Республіка Польща


Згідно з чинною практикою тендерні пропозиції в Республіці Польща оголошуються компаніями та відомствами відповідно до потреб закупівлі товарів/послуг та публікуються на їх інтернет-ресурсах, як правило, за 1-1,5 місяці до термінів подачі заявок на участь у тендері.

Спеціальні веб-ресурси, на яких розміщується інформація щодо оголошених тендерів в РП:

1. www.portalzp.pl

2. www.uzp.gov.pl

3. www.przetargi.info (доступ на платній основі)

4. www.biznes-polska.pl/przetargi

5. www.bzp1.portal.uzp.gov.pl

6. www.przetargi.pl


Португальська Республіка


Інформація щодо актуальних тендерів, що проводяться Португалією знаходиться за адресами:

https://catalogo.espap.pt/catalogo - національний каталог державних закупівель;

http://www.globaltenders.com/tenders-portugal.htm - для отримання детальної інформації необхідна авторизація та підписка (платна);

http://www.tendersinfo.com/searchresult - для отримання детальної інформації необхідна авторизація та підписка (платна)


Республіка Сербія


Інформаціця щодо останніх 100 повідомлень про оголошені в Сербії тендери оновлюється в режимі онлайн на Порталі державних закупівель http://portal.ujn.gov.rs/. На цьому ж порталі можна здійснити пошук оголошення прго тендер за реквізитами.

Крім того, зведена інформація про тендери розміщується на веб-порталі економічних новин www.vibilia.rs.  Вартість річної підписки на інформаційні ресурси порталу складає близько 700 дол. США.


Сирійська Арабська Республіка


1. Єдиним офіційним органом, який публікує оголошення про проведення державними структурами Сирії зовнішніх (міжнародних) тендерів та умов їх виконання, є державна компанія "General Foreign Trade Organization" (http://www.gfto.gov.sy).

2. Приватні компанії Сирії для публікації повідомлень про проведення тендерів або комерційних оголошень щодо придбання продукції використовують сайти ТПП Сирії або ТПП провінцій.


Республіка Сінгапур


Інформація про всі державні торги/тендери у Сінгапурі знаходиться у вільному доступні та постійно оновлюється на урядовому порталі www.gebiz.gov.sg. Відомості щодо тендерів з’являються напередодні відкриття тендеру та доступні лише на період тендерних процедур (як правило впродовж одного місяця). Станом на 19.08.2015 р. на згаданому порталі розміщено 2320 заявок на закупівлю товарів та послуг.


Словацька Республіка


Інформація про торги/тендери, які проводяться в Словацькій Республіці за проектами міжнародних фінансових організацій,  міститься на веб-ресурсі:

http://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/notices.html?c27=on&ct2=on&keywordSearch

Інформація про торги/тендери, які проводяться в Словацькій Республіці, міститься на таких сайтах:

http://www.tender.sk/ (англ. мовою) - інформація для учасників тендеру надається за умови реєстрації на цьому сайті;

http://www.globaltenders.com/tenders-slovakia.htm (англ. мовою).


Сполучені Штати Америки


Актуальна інформація про міжнародні тендери, які, зокрема, оголошено за проектами міжнародних фінансових організацій, міститься на офіційному веб-порталі ООН «Development Business» (http://www.devbusiness.com).  Починаючи з 1978 року, проект «Development Business», тісно співпрацюючи з низкою міжнародних фінансових організацій та урядами різних країн, спеціалізується на наданні інформації щодо міжнародних тендерів, міжнародного консалтингу, укладання комерційних контрактів та експортних можливостей в усьому світі. Варто зазначити, що необмежений доступ до повної інформації, що постійно оновлюється на сайті, передбачає щорічну плату в сумі 590 дол. США.

**Інформація про тендери, які проводяться Світовим банком: http://web.worldbank.org/WBSITE/EXTERNAL/PROJECTS/0,,menuPK:41389~pagePK:95863~piPK:95983~tgDetMenuPK:228424~tgProjDetPK:73230~tgProjResPK:95917~tgResMenuPK:232168~theSitePK:40941,00.html#Procurement

Приклади інформаційних ресурсів, які містять інформацію щодо тендерних процедур у США (деталі тендерів відсутні у вільному доступі, водночас можуть бути отримані по передплаті): 

http://www.dnb.com, http://www.ittenders.com/information_technology_usa.htm, http://www.cwctenders.com/construction_tenders_usa.htm, http://www.merx.com/iris-tenders-browse.active-en.jsa, http://www.tendersinfo.com/global-united-states-tenders.php


Республіка Таджикистан


Спеціальні веб-ресурси, на яких розміщується інформація щодо оголошених тендерів:

http://www.minenergoprom.tj/view_ proecty.php?id=11;

http://www.minenergoprom.tj/invgesi.php;

http://www. minenergoprom.tj/view_proecty.php?id=12;

http://amcu.gki.tj/index.php?option=com_ announcement&task=showTenders;

http://mintrans.tj/ru/road-facilities/projects

http:// moa.tj/rus/investitsionny-e-proekty/


Тимор -Лешті
Тендери стосовно інфраструктурних проєктів, в яких можуть брати участь іноземні компанії: https://www.dgmarket.com
Тендери щодо державних закупівель http://www.eprocurement.gov.tl


Туркменістан


З огляду на те, що терміни проведення тендерних процедур в Туркменістані обмежені часовим проміжком від 10 до 20 днів, інколи до 30 днів, від часу публікації інформації про оголошений тендер в офіційному виданні «Нейтральний Туркменістан», надання інформації про актуальні тендери/торги станом на 20.08.2015 в більшості випадків є недоцільним через втрату їх актуальності на дату проведення загального засідання Ради експортерів та інвесторів при МЗС України. Принагідно інформуємо, що актуальну інформацію про оголошені тендери можливо отримати на сайті: http://www.parahat.info/tender, інформація на якому оновлюється щодня до 12:00 по місцевому часу.


Республіка Узбекистан


Веб-ресурси, на яких розміщується інформація щодо тендерів:

1. ТПП РУз

http://chamber.uz/ru/site/show?page=tenders_uzbekistan

2. Міністерство зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій і торгівлі РУз

http://www.mfer.uz/ru/news/tenders/index.php?sphrase_id=6913

3. Узбекнафтогаз

http://utng.uz/ru/tenders_all

4. Узбекенерго

http://www.uzbekenergo.uz/ru/tenders/

5. Тендери в РУз: Tender Week

http://www.tenderweek.com/

6. Міжнародна тендерна площадка dgMarket – Узбекистан

 http://www.dgmarket.uz/


Фінляндська Республіка


ПУ на постійній основі відслідковує інформацію щодо оголошених на території Фінляндії тендерів, розміщену як на єдиному у Фінляндській Республіці електронному веб-ресурсі тендерної документації і державних закупівель HILMA -  http://www.hankintailmoitukset.fi/fi/?all=1, так і на веб-сторінці додатку Офіційного журналу ЄС, присвяченого тендерам (Tenders Electronic Daily/TED supplement to the Official Journal of the European Union) - http://ted.europa.eu/TED/search/searchResult.do, а також на сайті HelloTrade - http://tenders.hellotrade.com/finland/ -  платформа орієнтована на допомогу малому та середньому бізнесу, яка об’єднує покупців і продавців по всьому світу та містить базу тендерів у більше, ніж 50 галузях та Tendersinfo (a brand owned by Euclid Infotech Pvt. Ltd.)   - http://www.tendersinfo.com/global-finland-tenders.php - одній із найбільших у світі служб підтримки державних закупівель.


Французька Республіка


https://www.marches-publics.gouv.fr/index.php?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons - офіційний сайт, на якому публікуються всі державні тендери.

 

Республіка Хорватія


Інформація про тендери, що проводяться у Хорватії, розміщується на таких веб-ресурсах:

www.tenderi.hr – Веб-портал державних і громадських закупівель РХ. Потрібна реєстрація. Наявна тільки версія хорватською мовою.

www.v2.tenderi.hr – База даних тендерів, що проводяться у Республіці Хорватія та інших країнах ЄС, у яких можуть брати участь хорватські компанії. Користування за платною підпискою, 7 днів безкоштовного тестового доступу. Потрібна реєстрація. Наявна тільки версія хорватською мовою.

www.tenderi.hgk.hr – Оголошення про актуальні міжнародні тендери, які проводяться у Хорватії. Потрібна реєстрація на сайті. Наявна тільки версія хорватською мовою.


Швейцарська Конфедерація


Майже всі тендери у Швейцарії публікуються на спеціальному сайті: www.simap.ch.  

Іноземним компаніям майже неможливо виграти в тендерах, які оголошуються у Швейцарії, через складність процедури (високі вимоги) та певну «закритість» внутрішнього ринку Швейцарії.


Японія


Інформацію по державних тендерах можна знайти на спеціальному англомовному ресурсі у формі пошуку за ключовими словами та атрибутами в залежності від інтересу тієї чи іншої компанії за цим посиланням:

http://www.jetro.go.jp/en/database/procurement/

* При цьому всю тендерну документацію за японським законодавством необхідно перекладати японською.Завантажити

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux