Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Посол України в Аргентині зустрівся з керівництвом Аргентинсько-української торгово-промислової палати

05 серпня 2019, 22:38

У рамках протокольних заходів, пов’язаних із завершенням перебування в Аргентині, 5 серпня ц.р. Посол України Юрій Дюдін провів зустріч з керівництвом та членами Аргентинсько-української торгово-промислової палати (CAUCI).

Під час зустрічі український дипломат подякував Президентові Палати Ф.Сфейру, виконавчому секретарю О.Яхно та іншим членам CAUCI за їхню роботу, спрямовану на поглиблення торговельно-економічного співробітництва між Аргентиною та Україною, встановлення та розвиток прямих зв’язків між суб’єктами підприємницької діяльності двох країн, їхню участь у забезпеченні візитів українських офіційних та бізнес-делегацій до Аргентини.

Посол Ю.Дюдін також ознайомив учасників заходу із сучасною внутрішньополітичною ситуацією в нашій державі та закликав керівників та усіх членів Палати й надалі надавати активне сприяння розбудові взаємовигідної співпраці між українськими та аргентинськими компаніями.

Останні новини

Український торговий дім відкрився в Азербайджані | 18 грудня 2019, 20:31

17 грудня 2019 року у рамках офіційного візиту Президента України В.Зеленського до Азербайджанської Республіки відбулося офіційне відкриття Торгового Дому України в АР за участю Міністра інфраструктури України В.Криклія і Міністра економіки АР М.Джаббарова.

В Баку проведено Перший Українсько-Азербайджанський бізнес-форум | 18 грудня 2019, 19:53

17 грудня Президент України Володимир Зеленський і Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв урочисто відкрили Перший Українсько-Азербайджанський бізнес-форум, який було організовано Торгово-промисловою палатою України та Фондом заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO).