Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Алжирська "Sonelgaz" вітає співробітництво з Україною в енергетичній сфері

29 липня 2019, 18:23

28 липня ц.р., Посол України в Алжирі Максим Субх зустрівся з Президентом та Головою Ради керуючих алжирської національної компанії “Sonelgaz” Шагером Бульхрасом. 

Сторони детально обговорили різні аспекти та можливі формати активізації енергетичного співробітництва між Україною та Алжиром у сферах енергопостачання, транспортування газу, а також розвитку альтернативної енергетики.
Довідково : Алжирська державна компанія «Сонельгаз» володіє монополією на транспортування та реалізацію природного газу всередині Алжиру, а також генерацію і розподіл електроенергії.
Компанія генерує понад 29 млрд. кВт /год електроенергії і продає більше 4,6 млрд. м3 природного газу на рік.
Кількість співробітників "Сонельгаз" перевищує 20 тис. чоловік.
До групи «Сонельгаз» входить 36 провідних компаній країни , що займаються розвитком таких напрямків як енергозбереження, постачання електрообладнання, видобуток, транспортування газу, підведення газових комунікацій, будівництво електростанцій, поставка та виготовлення освітлювальних приладів і обладнання, розвиток альтернативної енергетики, імпорт і виробництво газових та парових турбін, трансформаторів, запчастин тощо.

Останні новини

Український торговий дім відкрився в Азербайджані | 18 грудня 2019, 20:31

17 грудня 2019 року у рамках офіційного візиту Президента України В.Зеленського до Азербайджанської Республіки відбулося офіційне відкриття Торгового Дому України в АР за участю Міністра інфраструктури України В.Криклія і Міністра економіки АР М.Джаббарова.

В Баку проведено Перший Українсько-Азербайджанський бізнес-форум | 18 грудня 2019, 19:53

17 грудня Президент України Володимир Зеленський і Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв урочисто відкрили Перший Українсько-Азербайджанський бізнес-форум, який було організовано Торгово-промисловою палатою України та Фондом заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO).