Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Відбулося перше засідання українсько-білоруської Робочої групи з питань міжрегіонального та транскордонного співробітництва

25 квітня 2019, 19:35

25 квітня 2019 р. у м. Житомир під головуванням Заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питань європейської інтеграції Тараса Токарського та Першого заступника Міністра закордонних справ Республіки Білорусь Андрія Євдоченка відбулося перше засідання українсько-білоруської Робочої групи з питань міжрегіонального та транскордонного співробітництва. У заході також взяли участь Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим, Посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол, представники міністерств і відомств, регіональних органів влади, торгівельно-промислових палат України та Білорусі.

Під час засідання було детально обговорено стан підготовки до проведення Другого форуму регіонів України та Білорусі, який відбудеться у жовтні ц.р. в Житомирі. Українською стороною була представлена загальна концепція проведення заходу, розглянуто окремі аспекти його проведення.

Крім цього, в рамках засідання було розглянуто окремі питання розвитку міжрегіонального та транскордонного співробітництва між Україною та Республікою Білорусь. Зокрема, обговорено перспективи розвитку інфраструктури пунктів пропуску на державному кордоні України та Білорусі.

Також в рамках засідання представниками німецької спільноти міжнародного співробітництва (GIZ) була проведення презентація програми територіального співробітництва «Україна - Білорусь» ініціативи ЄС «Східне партнерство».

За результатами засідання було підписано протокол, яким визначені конкретні завдання в рамках діяльності Робочої групи. Проведення наступного засідання заплановано на 2020 рік.

Останні новини

Український торговий дім відкрився в Азербайджані | 18 грудня 2019, 20:31

17 грудня 2019 року у рамках офіційного візиту Президента України В.Зеленського до Азербайджанської Республіки відбулося офіційне відкриття Торгового Дому України в АР за участю Міністра інфраструктури України В.Криклія і Міністра економіки АР М.Джаббарова.

В Баку проведено Перший Українсько-Азербайджанський бізнес-форум | 18 грудня 2019, 19:53

17 грудня Президент України Володимир Зеленський і Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв урочисто відкрили Перший Українсько-Азербайджанський бізнес-форум, який було організовано Торгово-промисловою палатою України та Фондом заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO).