Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Програма розвитку ООН оголошує тендер на встановлення комплексної системи крапельного зрошення

22 січня, 15:43

Програма розвитку ООН оголошує тендер Ref. RFQ-TKM-002-2019 на встановлення комплексної системи крапельного зрошення для навчального сільськогосподарського об'єкту Туркменського сільськогосподарського інституту в Дашогузі (ТСІД) з кінцевий термін подання пропозицій - ДО 4 лютого 2019 року.

Посилання на доступ до оголошення про тендер та відповідні тендерні документи тут: http://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm?notice_id=52821

* * * *

UNDP announced tender Ref. RFQ-TKM-002-2019 for Installation of an integrated drip irrigation system for educational agricultural facility of the Turkmen Agricultural Institute in Dashoguz (TAID) with deadline for submission of quotes by 4th  February 2019.

Here is link to access the tender announcement and relevant tender documents: http://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm?notice_id=52821

Останні новини

Чеський віце-прем’єр: Чехія розглядає Україну як важливого торговельного партнера | 14 серпня, 11:05

13 серпня Посол України в Чехії Євген Перебийніс зустрівся з Віце-прем’єр-міністром, Міністром промисловості і торгівлі Чеської Республіки Карелом Гавлічеком, обговоривши з ним актуальні питання українсько-чеських торговельно-економічних відносин та перспективи активізації двостороннього міжурядового діалогу. 

Запрошуємо взяти участь | 08 серпня, 09:30

25-28 вересня 2019 року в м. Кропивницький (Кіровоград), Україна, відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «AGROEXPO - 2019».

Алжирська "Sonelgaz" вітає співробітництво з Україною в енергетичній сфері | 29 липня, 18:23

28 липня ц.р., Посол України в Алжирі Максим Субх зустрівся з Президентом та Головою Ради керуючих алжирської національної компанії “Sonelgaz” Шагером Бульхрасом.