Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

У квітні 2019 року в Йорданії відбудеться виставка «Petra Livestock Exhibition 2019»

10 січня, 16:30

16 по 18 квітня 2019 р. в Аммані відбудеться сільськогосподарська виставка «Petra Livestock Exhibition 2019» (загальна інформація).

Захід організовує Асоціація інженерів сільського господарства у співпраці з Арабською спілкою тваринництва та Об’єднанням арабських інженерів сільського господарства. Метою виставки є представлення новітніх технологій виробництва в галузі тваринництві шляхом представлення виробничих цехів, обладнання та продукції в одному місці.

Вартість оренди виставкового місця становить 170 дол. США за метр квадратний ( мінімальна площа 12 м2). З більш детальною інформацією про захід, реєстрацію тощо можна ознайомитися на веб-сторінці: http://www.petraexpo.com/English/index.html або отримати за електронною поштою: info@petraexpo.com.

Останні новини

Україна взяла участь у конференції до 10-ї річниці Східного партнерства | 18 квітня, 15:03

16-17 квітня в Празі відбулась конференція «10 років Східного партнерства: економічна конвергенція та бізнес-можливості», організована Міністерством промисловості і торгівлі та Торгово-промисловою палатою Чеської Республіки. У роботі конференції взяли участь офіційні делегації та представники  Азербайджана, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України, Єврокомісії,  чеського уряду, експертних та ділових кіл Чехії та країн-учасниць Східного Партнерства. Україну на заході представляв заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань.

23 травня 2019 року відбудеться Міжнародний інвестиційний Форум “Тернопільщина INVEST - 2019” | 17 квітня, 16:54

Форум є унікальним майданчиком для спілкування представників органів влади, бізнес-структур області та іноземних інвесторів.