Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Відбулося 26-те засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва

11 жовтня 2018, 15:21

11 жовтня 2018 року у м. Гомель відбулося 26-те засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Зубка - з українського боку та Заступника Прем'єр-міністра Республіки Білорусь І.Ляшенка – з білоруського боку. У засіданні також взяв участь Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим.

В ході роботи Комісія підвела підсумки виконання рішень відповідно до Протоколу попереднього засідання та намітила основні напрямки подальшого розвитку торговельно-економічного співробітництва. Основна увага була приділена стану та перспективам  розвитку економічної співпраці, зокрема, питанням спрощення торговельних режимів відповідно до Угоди про вільну торгівлю та розширенню доступу на ринки обох країн продовольчої продукції, зняттю торговельних обмежень та збільшення економічної активності суб’єктів економічної діяльності.

Комісією було відзначено позитивну динаміку поступового росту двостороннього торговельного обігу та  суттєвий прогрес співпраці у сфері промислової та виробничої кооперації.

За результатами роботи комісії було підписано відповідний Протокол.

 

 

Останні новини

Україна взяла участь у конференції до 10-ї річниці Східного партнерства | 18 квітня, 15:03

16-17 квітня в Празі відбулась конференція «10 років Східного партнерства: економічна конвергенція та бізнес-можливості», організована Міністерством промисловості і торгівлі та Торгово-промисловою палатою Чеської Республіки. У роботі конференції взяли участь офіційні делегації та представники  Азербайджана, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України, Єврокомісії,  чеського уряду, експертних та ділових кіл Чехії та країн-учасниць Східного Партнерства. Україну на заході представляв заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань.

23 травня 2019 року відбудеться Міжнародний інвестиційний Форум “Тернопільщина INVEST - 2019” | 17 квітня, 16:54

Форум є унікальним майданчиком для спілкування представників органів влади, бізнес-структур області та іноземних інвесторів.