Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Оголошено тендер на будівництво газопроводу між Польщею і Литвою GIPL

21 червня 2018, 10:03

Компанія AB Amber Grid, яка є оператором литовської газотранспортної системи, оголосила тендер на проведення робіт, пов’язаних з реалізацією проекту будівництва з’єднувального газопроводу між Польщею і Литвою (проект GIPL - Gas Interconnection Poland-Lithuania).

Об’єктом тендеру є підготовка проекту та виконання будівельних робіт з прокладання частини трубопроводу GIPL по території Литви довжиною близько 165 км. та діаметром 711 мм.

Кінцевий термін отримання тендерних пропозицій або запитів на участь: 08.08.2018

Термін реалізації проекту - 31.12.2021 р.

Умови конкурсу оприлюднені на сайті Центральної інформаційної системи публічних закупок Служби публічних закупок Литви: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2018-649755

Інформація щодо проекту газопроводу GIPL доступна за посиланням:  http://enmin.lrv.lt/en/strategic-projects/gas-sector/gas-interconnection-between-poland-and-lithuania

Проект частково фінансується за кошти Європейського Союзу.   

Довідково: Реалізація проекту GIPL дозволить об’єднати газотранспортні системи країн Балтії з європейською газотранспортною системою.

15 жовтня 2015 р. у Брюсселі було підписано угоду про спільне фінансування будівництва газопроводу між Литвою і Польщею GIPL.

Загальна вартість проекту становить близько 555 млн. євро, з яких 295 млн. євро буде виділено Європейським Союзом з фонду CEF (Connecting Europe Facility) на будівельні роботи і 10 млн. євро на проведення відповідних досліджень.

Компанія AB Amber Grid планувала оголосити тендер на будівництво GIPL ще у березні 2016 р., проте терміни проведення тендеру неодноразово переносилися через внесення змін у проект на польській частині газопроводу.

 Компанія AB Amber Grid також оголосила тендер на закупівлю сталевих труб для цього проектую, термін подання заявок для участі у тендері - 29.06.2018 р.

Інформація про тендер:

https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2018-619624 

Технічна специфікація на продукцію: file:///C:/Users/Volodymyr%20Bihun/Downloads/GIPL%20pipes%20technical%20specifications_EN.pdf 

Останні новини

Український торговий дім відкрився в Азербайджані | 18 грудня 2019, 20:31

17 грудня 2019 року у рамках офіційного візиту Президента України В.Зеленського до Азербайджанської Республіки відбулося офіційне відкриття Торгового Дому України в АР за участю Міністра інфраструктури України В.Криклія і Міністра економіки АР М.Джаббарова.

В Баку проведено Перший Українсько-Азербайджанський бізнес-форум | 18 грудня 2019, 19:53

17 грудня Президент України Володимир Зеленський і Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв урочисто відкрили Перший Українсько-Азербайджанський бізнес-форум, який було організовано Торгово-промисловою палатою України та Фондом заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO).