Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Оголошено тендер на будівництво газопроводу між Польщею і Литвою GIPL

21 червня 2018, 10:03

Компанія AB Amber Grid, яка є оператором литовської газотранспортної системи, оголосила тендер на проведення робіт, пов’язаних з реалізацією проекту будівництва з’єднувального газопроводу між Польщею і Литвою (проект GIPL - Gas Interconnection Poland-Lithuania).

Об’єктом тендеру є підготовка проекту та виконання будівельних робіт з прокладання частини трубопроводу GIPL по території Литви довжиною близько 165 км. та діаметром 711 мм.

Кінцевий термін отримання тендерних пропозицій або запитів на участь: 08.08.2018

Термін реалізації проекту - 31.12.2021 р.

Умови конкурсу оприлюднені на сайті Центральної інформаційної системи публічних закупок Служби публічних закупок Литви: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2018-649755

Інформація щодо проекту газопроводу GIPL доступна за посиланням:  http://enmin.lrv.lt/en/strategic-projects/gas-sector/gas-interconnection-between-poland-and-lithuania

Проект частково фінансується за кошти Європейського Союзу.   

Довідково: Реалізація проекту GIPL дозволить об’єднати газотранспортні системи країн Балтії з європейською газотранспортною системою.

15 жовтня 2015 р. у Брюсселі було підписано угоду про спільне фінансування будівництва газопроводу між Литвою і Польщею GIPL.

Загальна вартість проекту становить близько 555 млн. євро, з яких 295 млн. євро буде виділено Європейським Союзом з фонду CEF (Connecting Europe Facility) на будівельні роботи і 10 млн. євро на проведення відповідних досліджень.

Компанія AB Amber Grid планувала оголосити тендер на будівництво GIPL ще у березні 2016 р., проте терміни проведення тендеру неодноразово переносилися через внесення змін у проект на польській частині газопроводу.

 Компанія AB Amber Grid також оголосила тендер на закупівлю сталевих труб для цього проектую, термін подання заявок для участі у тендері - 29.06.2018 р.

Інформація про тендер:

https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2018-619624 

Технічна специфікація на продукцію: file:///C:/Users/Volodymyr%20Bihun/Downloads/GIPL%20pipes%20technical%20specifications_EN.pdf 

Останні новини

Чеський віце-прем’єр: Чехія розглядає Україну як важливого торговельного партнера | 14 серпня, 11:05

13 серпня Посол України в Чехії Євген Перебийніс зустрівся з Віце-прем’єр-міністром, Міністром промисловості і торгівлі Чеської Республіки Карелом Гавлічеком, обговоривши з ним актуальні питання українсько-чеських торговельно-економічних відносин та перспективи активізації двостороннього міжурядового діалогу. 

Запрошуємо взяти участь | 08 серпня, 09:30

25-28 вересня 2019 року в м. Кропивницький (Кіровоград), Україна, відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «AGROEXPO - 2019».

Алжирська "Sonelgaz" вітає співробітництво з Україною в енергетичній сфері | 29 липня, 18:23

28 липня ц.р., Посол України в Алжирі Максим Субх зустрівся з Президентом та Головою Ради керуючих алжирської національної компанії “Sonelgaz” Шагером Бульхрасом.