Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

До уваги підприємців. Візит українських обласних делегацій в Узбекистан

15 травня, 09:20

У період з 16 по 18 червня в Узбекистані на запрошення хокімов Самаркандської, Джизакской і Кашкадар'їнської областей перебуватимуть делегації Львівської, Херсонської та Сумської областей на чолі з керівниками облдержадміністрацій.

 У складі делегацій будуть також присутні представники ділових кіл (БО «Скляний завод», ПрАТ «Львівський електроламповий завод« Іскра », ТОВ« Універсальна бурова техніка », ТОВ« Дженерал-менеджмент », ДП« Укрспирт », ТОВ« Діскавері - бурове обладнання (Україна) », ПрАТ« Бориславський завод «РЕМА», КЗ «Сумська обласна клінічна лікарня», ТОВ «Крук», ТОВ «МІКЕМ» (підприємство-член концерну Нікмас), медичного інституту Сумського державного університету, швейної фабрики «ВИД», "Амалтея" (упаковка, пропіленові вироби)) , Освіти, науки, медицини і туризму.
Програмою передбачається, що 17 травня в Самарканді, Корш (Шахрісабз) і Тіраспол відбудуться бізнес-форуми за участю представників українських делегацій. Запрошуємо всіх, хто має наміри розвивати українсько-узбецькі торгово-єкономіческіе, освітні та культурні відносини на зустрічі.

Останні новини

Українські аграрні компанії розширюють присутність в Алжирі | Вчора, 18:22

17  жовтня ц.р. Посол України в Алжирі Максим Субх прийняв групу представників української компанії «П’ятий елемент» (м. Херсон), яка спеціалізується на випуску та реалізації органічних добрив із застосуванням сучасних вітчизняних нанотехнологій.

Латвія послідовно підтримує Україну в процесі реформування аграрної сфери | Вчора, 17:45

17 вересня Посольство України в Латвії відвідала делегація українських аграріїв на чолі з Президентом Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) Іваном Паньківим.