Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Міжнародна конференція „Нові міжнародні транспортні коридори”

14 травня, 17:32

У Варшаві відбулась Міжнародна конференція „Нові міжнародні транспортні коридори”, організована Торговою палатою Польщі за ініціативою Посольства України в РП спільно з акредитованими у Варшаві дипустановами Грузії, Азербайджану і Казахстану. 
Проведення цього заходу дало можливість ознайомити широке коло його учасників з процесом структурних реформ у вітчизняній транспортній галузі, її транзитним потенціалом, перспективами участі нашої держави у реалізації проектів „Південь-Захід” і Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут. У рамках конференції з керівниками транспортних відомств Польщі, Азербайджану, Грузії і Казахстану було обговорено низку актуальних питань щодо спільної експлуатації постійного залізнично-поромного сполучення для розвитку контейнерних вантажних перевезень за згаданими маршрутами.

Останні новини

Українські аграрні компанії розширюють присутність в Алжирі | Вчора, 18:22

17  жовтня ц.р. Посол України в Алжирі Максим Субх прийняв групу представників української компанії «П’ятий елемент» (м. Херсон), яка спеціалізується на випуску та реалізації органічних добрив із застосуванням сучасних вітчизняних нанотехнологій.

Латвія послідовно підтримує Україну в процесі реформування аграрної сфери | Вчора, 17:45

17 вересня Посольство України в Латвії відвідала делегація українських аграріїв на чолі з Президентом Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) Іваном Паньківим.