Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Зустріч з керівництвом «Порту Гданськ»

10 травня, 17:07

8 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з Головою Правління «Порту Гданськ» Лукашем Грейнке та Директором з питань розвитку «Порту Гданськ» Патриком Фелметом.

Під час зустрічі Консул-керівник представив перспективи розширення співпраці найбільшого у Польщі морського порту з портами України. Також було розглянуто перспективи розбудови транспортних комунікацій за напрямом Балтійське – Чорне моря, в т.ч. автострад А1 та А4 до МПП Краківець, залізничного сполучення широкою колією з України до Славкова біля Катовіц (LHS). Голова Правління проінформував що «Порт Гданськ», на завдання уряду Польщі, є замовником розробки концепції річкового сполучення по ріці Вісла за напрямом Гданськ-Варшава-Брест-Одеса. Цим проектом також займаються науковці Гданського Університету.

Сторони домовились про поглиблення співпраці з українськими портами. Голова Правління «Порт Гданськ» проінформував, що планує у вересні відвідати транспортний форум в Одесі. Консул-керівник в свою чергу запропонував розглянути можливість підписання меморандуму про співпрацю між портами Гданська і Одеси на що було отримано принципову згоду.

Останні новини

Українські аграрні компанії розширюють присутність в Алжирі | Вчора, 18:22

17  жовтня ц.р. Посол України в Алжирі Максим Субх прийняв групу представників української компанії «П’ятий елемент» (м. Херсон), яка спеціалізується на випуску та реалізації органічних добрив із застосуванням сучасних вітчизняних нанотехнологій.

Латвія послідовно підтримує Україну в процесі реформування аграрної сфери | Вчора, 17:45

17 вересня Посольство України в Латвії відвідала делегація українських аграріїв на чолі з Президентом Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) Іваном Паньківим.