Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

У Варшаві розпочав роботу VIII Міжнародний форум Дні Українського бізнесу в Польщі

10 травня, 13:33

Українська делегація у складі Заступника Міністра регіонального розвитку та будівництва України Тараса Токарського, Керівника Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака, в.о. Голови Одеської обласної ради Юрія Дімчогло, Голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи України Володимира Ставнюка, а також керівництва ПАТ «Укрзалізниця», Херсонського морського порту, страхової компанії «ПЗУ Україна», Ради Асоціації українського бізнесу в Польщі, обговорює з польськими колегами та представниками бізнес-кіл перспективні напрями взаємовигідної українсько-польської взаємодії в економічній сфері, зокрема контекст реалізації спільних транспортних та інфраструктурних проектів, а також шляхи подолання існуючих викликів у цій сфері. Форум також присвятить увагу питанням залучення іноземних інвестицій в Україну, зокрема і у проекти з відбудови Донбасу. У рамках Форуму відбудеться презентація потенціалу Одеського регіону.

Останні новини

Українські аграрні компанії розширюють присутність в Алжирі | Вчора, 18:22

17  жовтня ц.р. Посол України в Алжирі Максим Субх прийняв групу представників української компанії «П’ятий елемент» (м. Херсон), яка спеціалізується на випуску та реалізації органічних добрив із застосуванням сучасних вітчизняних нанотехнологій.

Латвія послідовно підтримує Україну в процесі реформування аграрної сфери | Вчора, 17:45

17 вересня Посольство України в Латвії відвідала делегація українських аграріїв на чолі з Президентом Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) Іваном Паньківим.