Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Міжнародні тендери, оголошені в Туркменістані

05 травня 2017, 17:00

Державний концерн «Туркменгаз» запрошує консалтингові компанії взяти участь у наданні послуг будівельного контролю та професійного технічного нагляду за будівництвом об’єктів на весь період будівництва туркменської частини проекту ТАПІ (за кредитні кошти Ісламського банку розвитку). Зацікавлені компанії повинні надати детальну інформацію щодо своєї діяльності та відповідності вимогам для виконання консультаційних послуг (брошури, опис подібних виконаних завдань, відповідний досвід роботи в аналогічних умовах, наявність відповідних навичок серед персоналу тощо).

Мінімальною вимогою є надання таких відомостей:

1. Інформація про компанію (повний пакет інформації про компанію, основний вид діяльності та стаж роботи, фінансові можливості, резервні потужності, структура організації, загальна кваліфікація і кількість основного персоналу).

2. Досвід роботи з надання аналогічних послуг, у т.ч. в Центральноазіатському регіоні (практика контролю, технічні та управлінські можливості, докладний опис аналогічних завдань, досвід роботи в аналогічних умовах, брошури).

3. Відповідні документи про кваліфікацію (ліцензії, сертифікати тощо).

Зацікавлені компанії можуть отримати додаткову інформацію у ДК «Туркемнгаз».

Пропозиції щодо надання згаданих послуг мають бути надіслані до 20 травня 2017 р. за адресою:

Нафтогазовий комплекс Туркменістану, 18-ий поверх.

До уваги: пана Мирата Арчаєва.

744036, Арчабіль шайоли, 56, м. Ашгабат, Туркменістан

Телефон: +993 12 403 201, +993 12 403 260

Факс: +993 12 403 254

е-mail: turkmengaz@online.tm, tapipmu@gmail.com

Веб-сайт: www.oilgas.gov.tm

Останні новини

Чеський віце-прем’єр: Чехія розглядає Україну як важливого торговельного партнера | 14 серпня, 11:05

13 серпня Посол України в Чехії Євген Перебийніс зустрівся з Віце-прем’єр-міністром, Міністром промисловості і торгівлі Чеської Республіки Карелом Гавлічеком, обговоривши з ним актуальні питання українсько-чеських торговельно-економічних відносин та перспективи активізації двостороннього міжурядового діалогу. 

Запрошуємо взяти участь | 08 серпня, 09:30

25-28 вересня 2019 року в м. Кропивницький (Кіровоград), Україна, відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «AGROEXPO - 2019».

Алжирська "Sonelgaz" вітає співробітництво з Україною в енергетичній сфері | 29 липня, 18:23

28 липня ц.р., Посол України в Алжирі Максим Субх зустрівся з Президентом та Головою Ради керуючих алжирської національної компанії “Sonelgaz” Шагером Бульхрасом.