Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський взяв участь у зустрічі представників українського і литовського бізнесу

21 березня 2017, 18:30

21 березня ц.р. у Вільнюській торговельно-промисловій та ремісничій палаті відбулася робоча зустріч української бізнес-делегації з представниками  ділових кіл Литви.  Захід організовано за ініціативи неурядової організації «Програма інтенсивного експорту України» та сприяння Посольства України у Литовській Республіці.

У зустрічі взяли участь керівники та/або представники таких українських підприємств і компаній, як ПАТ «НВП «Більшовик»,  ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», АТ «Бротеп-Еко», ТОВ «Елватех» та ТОВ «Віденська кава», а також представники близько 15 компаній та бізнес-асоціацій Литви.

  Під час заходу відбулися чисельні В2В зустрічі представників українських і литовських ділових кіл, в ході яких обговорено можливості співпраці з питань експорту української продукції до Литви та інших країн ЄС.

Відеозвіт з бізнес-зустрічі:  

https://www.youtube.com/watch?v=UKJGq0H1i3E&feature=youtu.be

 

Останні новини

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе здійснить робочий візит до Риги | 15 травня, 16:10

16-17 травня в Ризі відбудеться 7-е засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва за участю Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе.