Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

11-й Стратегічний форум в м. Блед, Словенія 5-6 вересня 2016 року

09 серпня 2016, 13:47

5-6 вересня ц.р. відбудеться 11-й Стратегічний форум в м. Блед  (Словенія).

Стратегічний форум в м.Блед є проектом Уряду Республіки Словенії. Форум організовується Міністерством закордонних справ Республіки Словенії спільно з Центром європейської перспективи починаючи з 2006 року.

Метою започаткування Форуму було стимулювання відкритих дебатів на рівні лідерів країн та провідних політиків щодо сучасних політичних, безпекових викликів та питань розвитку, а також пошуку нових ідей та рішень в нових реаліях.

У минулорічному 10-ому Стратегічному форумі в м.Блед під назвою «Бачення нового партнерства» взяли участь понад 700 учасників з майже 60 країн світу, у тому числі Президент Словенії Борут Пахор, Президент Хорватії Колінда Грабар-Кітаровіч, Прем’єр-міністри Словенії, Сербії та Люксембургу, Міністри закордонних справ Словенії, Албанії, Болгарії, БіГ, Македонії, Катару Туреччини, Угорщини та інші високопосадовці, представники європейських структур, міжнародних організацій, політики, експерти тощо. 

Цьогорічний Форум складатиметься з наступних основних дискусійних панелей:

  • панель лідерів високого рівня;
  • ЄС: інтеграція проти дезінтеграції;
  • енергетична геополітика;
  • оновлення європейської безпеки;
  • безпека людини;
  • приховані виміри міжнародних відносин – ключові порушення майбутнього;
  • тероризм та ЗМІ: непрості відносини;
  • Західні Балкани: Чи є ЄС привабливим фактором.

Програма Форум включає також економічну складову  «Business Bled Strategic Forum».

Концепція Форуму

Більше інформації про Форум  http://www.bledstrategicforum.org/

Останні новини

Україна взяла участь у конференції до 10-ї річниці Східного партнерства | 18 квітня, 15:03

16-17 квітня в Празі відбулась конференція «10 років Східного партнерства: економічна конвергенція та бізнес-можливості», організована Міністерством промисловості і торгівлі та Торгово-промисловою палатою Чеської Республіки. У роботі конференції взяли участь офіційні делегації та представники  Азербайджана, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України, Єврокомісії,  чеського уряду, експертних та ділових кіл Чехії та країн-учасниць Східного Партнерства. Україну на заході представляв заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань.

23 травня 2019 року відбудеться Міжнародний інвестиційний Форум “Тернопільщина INVEST - 2019” | 17 квітня, 16:54

Форум є унікальним майданчиком для спілкування представників органів влади, бізнес-структур області та іноземних інвесторів.