Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Новини Ради

Дата з по

Український торговий дім відкрився в Азербайджані | 18 грудня 2019, 20:31

17 грудня 2019 року у рамках офіційного візиту Президента України В.Зеленського до Азербайджанської Республіки відбулося офіційне відкриття Торгового Дому України в АР за участю Міністра інфраструктури України В.Криклія і Міністра економіки АР М.Джаббарова.

В Баку проведено Перший Українсько-Азербайджанський бізнес-форум | 18 грудня 2019, 19:53

17 грудня Президент України Володимир Зеленський і Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв урочисто відкрили Перший Українсько-Азербайджанський бізнес-форум, який було організовано Торгово-промисловою палатою України та Фондом заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO).

Брест. Робоча зустріч делегацій Луцька і Бреста | 11 грудня 2019, 19:54

10 грудня Консул України в Бресті Анатолій Діденко взяв участь у робочій зустрічі делегацій м.Луцьк, очолюваній першим заступником міського голови Григорієм Недопадом, та м.Брест, очолюваній головою міськвиконкому Олександром Рогачуком.

Інформація для потенційних партнерів щодо інвестиційного потенціалу Запорізької області | 11 грудня 2019, 14:38

Запорізька область (Україна) зацікавлена у налагодженні взаємовигідного міжнародного співробітництва.  Більш детальну інформацію (англійською мовою) можна знайти на сайті області: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=ZE6dtrgNtDg&feature=emb_logo