Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

В Туркменістані пройде Міжнародна виставка промислової продукції, обладнання та сучасних технологій

04 січня, 13:33

В період з 31 січня по 2 лютого 2018 року в м. Ашгабат, Туркменістан, вперше буде проходити Міжнародна виставка промислової продукції, обладнання та сучасних технологій, організаторами якої виступає Торгово-промислова палата Туркменістану і виставкова компанія «International Trade Fairs Group LTD" (ITF GROUP LTS).

Міжнародна виставка промислової продукції, обладнання і сучасних технологій буде ключовою подією для галузевого сектора Туркменістану і важливим міжнародним форумом, на якому учасникам буде надана можливість отримати розширену інформацію про інвестиційний клімат та перспективи розвитку промислового сектора Туркменістану.

Цей захід стане платформою для інтенсивного обміну досвідом і місцем зустрічей представників як державного, так і приватного секторів. Експоненти продемонструють свої кращі досягнення, які незабаром зможуть бути реалізовані в конкретних контрактах і проектах.

ТПП Туркменістану готова надати всебічну підтримку, включаючи візове запрошення і організацію двосторонніх зустрічей за бажанням експонентів з представниками ділових кіл Туркменістану.

Більш детальну інформацію можна отримати в оргкомітеті Торгово-промислової палати Туркменістану:

Тел: +9931239388838 Факс: +99312398871

Ел.пошта: exhibition@cci.gov.tm, atanepes.exhibition@gmail.com, elena.exhibition@gmail.com Веб-сайт: www.itfgroupexpo.com

Останні новини

6-й інвестиційний форум AFRICA CEO FORUM в Абіджані (26-27 березня 2018 року) | Вчора, 14:30

З 26 по 27 березня у м. Абіджан (Кот-д’Івуар) відбудеться 6-й інвестиційний форум AFRICA CEO FORUM, присвячений розвитку приватного сектору в Африці.

11-та Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та харчової промисловості у Дакарі (13-16 березня 2018 року) | Вчора, 12:27

З 13 по 16 березня 2018 року у м. Дакар (Сенегал) відбудеться 11-та Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та харчової промисловості (la 11e édition du Salon International des Industries et Techniques de l’Agro-alimentaires (SIAGRO)).

В Йорданії оголошено міжнародні тендери | 17 січня, 13:05

Інформація про тендери в Йорданії щодо закупівель товарів та послуг (проектні, інжинірингові та будівельно-монтажні роботи), зокрема для реалізації проектів з будівництва і реконструкції об’єктів місцевої енергетичної, комунальної, транспортної інфраструктури, які фінансуються з центральних та місцевих (муніципальних) бюджетів.