Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

«УКРСАДПРОМ» починає співпрацю з державним об’єднанням дослідницьких установ Угорщини в галузі садівництва – MKSZN

03 січня, 14:32

27 грудня відбулася робоча зустріч керівництва Асоціації «УКРСАДПРОМ» в особі голови об’єднання українських садівників Дмитра Крошки та його заступника Бориса Безолюка з комерційним директором державного об’єднання дослідницьких установ Угорщини в галузі садівництва – MKSZN (Magyar Kertészeti Szaporítóanyag Nonprofit Kft.) Віктором Базаном.

Під час зустрічі було обговорено основні напрямки та перспективи співпраці між галузевими об’єднаннями у 2018 році. Зокрема, мова йшла про спільну роботу в сфері розсадництва – ознайомлення з угорським садивним матеріалом, умовами та технологіями його вирощування, дослідженнями в сфері селекції імунних сортів плодових культур та створенням дослідницького центру в Україні.

Останні новини

6-й інвестиційний форум AFRICA CEO FORUM в Абіджані (26-27 березня 2018 року) | Вчора, 14:30

З 26 по 27 березня у м. Абіджан (Кот-д’Івуар) відбудеться 6-й інвестиційний форум AFRICA CEO FORUM, присвячений розвитку приватного сектору в Африці.

11-та Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та харчової промисловості у Дакарі (13-16 березня 2018 року) | Вчора, 12:27

З 13 по 16 березня 2018 року у м. Дакар (Сенегал) відбудеться 11-та Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та харчової промисловості (la 11e édition du Salon International des Industries et Techniques de l’Agro-alimentaires (SIAGRO)).

В Йорданії оголошено міжнародні тендери | 17 січня, 13:05

Інформація про тендери в Йорданії щодо закупівель товарів та послуг (проектні, інжинірингові та будівельно-монтажні роботи), зокрема для реалізації проектів з будівництва і реконструкції об’єктів місцевої енергетичної, комунальної, транспортної інфраструктури, які фінансуються з центральних та місцевих (муніципальних) бюджетів.