Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

У 2018 році в Йорданії відбудеться міжнародна конференція-виставка «EnergyTech2»

06 грудня 2017, 17:32

Компанія з організації виставок «Сама» повідомляє про проведення Другої міжнародної конференції-виставки «EnergyTech2», присвяченої пошуку та розповсюдженню альтернативних та відновлювальних джерел енергії. Захід відбудеться 12-14 березня 2018 року у готелі Landmark Amman.

Ключові питання конференції:

-         огляд останніх розробок у сфері відновлювальної енергетики, обмін досвідами фахівців, а також налагодження діалогу між можливими партнерами у цій сфері;

-         обговорення виробничих потужностей, інвестиційної привабливості регіону та Йорданського Хашимітського Королівства в альтернативній енергетиці;

-         обмін досвідом щодо шляхів створення ґрунтовної нормативно-правової бази в країнах, які зацікавлені у налагоджені роботи альтернативної енергетики;

Також під час конференції будуть представлені найбільш інвестиційно-привабливі проекти Арабського регіону.

Організатори заходу надають майданчик (мінімальна площа 12 кв.м) у виставковому центрі. Вартість 1 кв.м. 200 дол. США (з необхідним інвентарем). Крім того, організатори виставки можуть організувати учасникам заходу двосторонні переговори з йорданськими та іноземними компаніями,що братимуть участь у заході.

Більш детальну інформації про захід можна отримати за тел.: 0096265681315, факс: 0096265681317, e-mail: info@samaquds.com або на веб-сайті: www.buildexjo.com.  

На захід запрошуються українські компанії та підприємства, які зацікавлені у представленні новітніх розробок альтернативних та відновлювальних джерел енергії.

Останні новини

Відтепер громадяни України зможуть отримувати м’янманські візи по прибуттю (visa on arrival). | 13 березня, 13:06

Українська консульська служба продовжує роботу над спрощенням режиму поїздок українських громадян за кордон. Одним із результатів цієї роботи стало рішення Уряду Республіки Союз М’янма позитивно розглянути пропозицію України та запровадити для громадян нашої Держави практику оформлення віз по прибуттю (visa on arrival).