Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Йорданія оголошує тендер на розробку газових та нафтових родовищ

06 грудня 2017, 17:18

Уряд ЙХК через Міністерство енергетики та мінеральних ресурсів (МЕМР) зацікавлений у дослідженні потенціалу видобутку газу та нафти традиційними або нетрадиційними методами на території шести ділянках Королівства (Серхан, Азрак, Вест Сафаві, Північний Хайленд, Джафр і Мертве море).

У зв’язку з цим, Уряд ЙХК оголошує пошук кваліфікованих компаній, що здійснюють дослідження покладів газових і нафтових родовищ і бажаю взяти участь у згаданому тендері.

У разі зацікавленості компанії можуть надсилати свої заявки на електронну пошту: generals@memr.gov.jo з темою листа “Jordan MEMR - Oil and Gas Exploration EOI” до 15:00 31 січня 2018 року.

У листі має бути вказано назву компанії, адресу головного офісу (штаб-квартири), веб-сторінку, контактну особу та короткий опис (профіль) організації.

Після відбору компаній МЕМР надасть додаткові тендерні документи для підготовки та подачі планів дослідження. За результатами позитивного розгляду заявко буде підписано меморандум про взаєморозуміння між йорданською стороною та організацією.

Більш детальну інформацію про тендер можна отримати на сайті:  http://www.memr.gov.jo/Pages/viewpage.aspx?pageID=302.

Останні новини

Відтепер громадяни України зможуть отримувати м’янманські візи по прибуттю (visa on arrival). | 13 березня, 13:06

Українська консульська служба продовжує роботу над спрощенням режиму поїздок українських громадян за кордон. Одним із результатів цієї роботи стало рішення Уряду Республіки Союз М’янма позитивно розглянути пропозицію України та запровадити для громадян нашої Держави практику оформлення віз по прибуттю (visa on arrival).