Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

8-12 жовтня 2017 року у м. Дубай відбулася міжнародна виставка «GITEX - 2017»

12 жовтня 2017, 10:29

8-12 жовтня 2017 року у м. Дубай (ОАЕ) відбулася 37-а міжнародна виставка інформаційних технологій «GITEX - 2017». 

Довідково: «GITEX» (Gulf Information Technology Exhibition) – це міжнародна спеціалізована виставка, присвячена інформаційним технологіям та комп’ютерній техніці. Виставка проходить з 1981 р., та є найбільшим заходом подібного роду в регіоні Близького Сходу, Північної Африки та Південної Азії.

Цього року у заході взяли участь близько 4500 компаній з більше ніж 100 країн світу (в тому числі з України). Загальна кількість відвідувачів виставки цього року сягнула майже 150 000 чоловік.

У виставці взяла участь вітчизняна компанія «РКС», яка займається розробкою радіотелефонії, систем бездротової передачі даних, супутниковох навігаційних систем для транспорту, абонентського обладнання стандартів GSM і CDMA.

 

Останні новини

Відтепер громадяни України зможуть отримувати м’янманські візи по прибуттю (visa on arrival). | 13 березня, 13:06

Українська консульська служба продовжує роботу над спрощенням режиму поїздок українських громадян за кордон. Одним із результатів цієї роботи стало рішення Уряду Республіки Союз М’янма позитивно розглянути пропозицію України та запровадити для громадян нашої Держави практику оформлення віз по прибуттю (visa on arrival).