Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Обговорення перспектив розвитку торговельного-економічного та культурно-гуманітарного співробітництва між Україною та Тунісом

08 серпня 2017, 09:25

7 серпня 2017 р. в Посольстві України в Тунісі відбулася зустріч з президентом туніської організації «International Hannibal Alliance» з м. Бізерт Багджеддіном Аль-Аккарі. Під час бесіди були обговорені питання активізації торговельно-економічного та культурно-гуманітарного співробітництва між Україною та Туніською Республікою.

Туніська сторона висловила готовність надати сприяння в організації двосторонніх заходів за участю представників ділових кіл України та Тунісу. Було висловлено плани активізувати торговельно-економічне співробітництво з Україною, зокрема в сфері імпорту рослинної олії, будівельних матеріалів - цементу та будівельних металів.

 

Останні новини

Відтепер громадяни України зможуть отримувати м’янманські візи по прибуттю (visa on arrival). | 13 березня, 13:06

Українська консульська служба продовжує роботу над спрощенням режиму поїздок українських громадян за кордон. Одним із результатів цієї роботи стало рішення Уряду Республіки Союз М’янма позитивно розглянути пропозицію України та запровадити для громадян нашої Держави практику оформлення віз по прибуттю (visa on arrival).