Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Обговорення перспектив розвитку торговельного-економічного та культурно-гуманітарного співробітництва між Україною та Тунісом

08 серпня, 09:25

7 серпня 2017 р. в Посольстві України в Тунісі відбулася зустріч з президентом туніської організації «International Hannibal Alliance» з м. Бізерт Багджеддіном Аль-Аккарі. Під час бесіди були обговорені питання активізації торговельно-економічного та культурно-гуманітарного співробітництва між Україною та Туніською Республікою.

Туніська сторона висловила готовність надати сприяння в організації двосторонніх заходів за участю представників ділових кіл України та Тунісу. Було висловлено плани активізувати торговельно-економічне співробітництво з Україною, зокрема в сфері імпорту рослинної олії, будівельних матеріалів - цементу та будівельних металів.

 

Останні новини

Щодо проведення тендеру з будівництва сонячної електростанції в Йорданії | 15 серпня, 15:21

Міністерство енергетики та мінеральних ресурсів Йорданії оголосило про проведення тендеру №ЕРС/SASPP-1 з будівництва сонячної електростанції у південно-західній частині провінції Аммана, в рамках проекту «Енергопостачання для приймаючих громад та сирійських біженців ІІ». Грант на реалізацію проекту надав німецький державний банк розвитку KfW.