Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

До столиці Угорщини прибув перший рейс авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» за маршрутом Київ-Будапешт-Київ

16 червня, 17:02

15 червня 2017 р. авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» відкрила прямий регулярний рейс за маршрутом Київ-Будапешт-Київ, який прибув до аеропорту м. Будапешт о 14:30 за центральноєвропейським часом.

У рамках відкриття першого рейсу, який з’єднав столиці України та Угорщини, в аеропорту ім. Ференца Ліста відбулись урочистості відповідно до авіаційних традицій та прес-конференція.

У своєму вітальному слові Посол України в Угорщині Любов Непоп зазначила, що започаткування нового рейсу між двома столицями має надати поштовх збільшенню кількості туристів як з України до Угорщини, так і з Угорщини до України, поглибленню українсько-угорських бізнес контактів, посиленню транзитного потенціалу обох країн. Крім цього, відкриття рейсу саме у червні місяці, після введення безвізового режиму для громадян України, має і важливе символічне значення. «Ця подія є ще однією історію успіху в українсько-угорських відносинах», - наголосила Л.Непоп.

На прес-конференції також виступили Президент авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» Ю.Мірошников, виконавчий директор аеропорту м. Будапешт Ж.Ламмерт та виконавчий директор Будапештського центру туризму та фестивалів Т.Бан.

Останні новини

З 1 квітня 2018 року нові правила оплати доріг в Словенії | 11 грудня, 16:53

Зміни стосуватимуться усіх транспортних засобів з максимальною дозволеною вагою понад 3,5 тони.