Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

До столиці Угорщини прибув перший рейс авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» за маршрутом Київ-Будапешт-Київ

16 червня 2017, 17:02

15 червня 2017 р. авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» відкрила прямий регулярний рейс за маршрутом Київ-Будапешт-Київ, який прибув до аеропорту м. Будапешт о 14:30 за центральноєвропейським часом.

У рамках відкриття першого рейсу, який з’єднав столиці України та Угорщини, в аеропорту ім. Ференца Ліста відбулись урочистості відповідно до авіаційних традицій та прес-конференція.

У своєму вітальному слові Посол України в Угорщині Любов Непоп зазначила, що започаткування нового рейсу між двома столицями має надати поштовх збільшенню кількості туристів як з України до Угорщини, так і з Угорщини до України, поглибленню українсько-угорських бізнес контактів, посиленню транзитного потенціалу обох країн. Крім цього, відкриття рейсу саме у червні місяці, після введення безвізового режиму для громадян України, має і важливе символічне значення. «Ця подія є ще однією історію успіху в українсько-угорських відносинах», - наголосила Л.Непоп.

На прес-конференції також виступили Президент авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» Ю.Мірошников, виконавчий директор аеропорту м. Будапешт Ж.Ламмерт та виконавчий директор Будапештського центру туризму та фестивалів Т.Бан.

Останні новини

Відтепер громадяни України зможуть отримувати м’янманські візи по прибуттю (visa on arrival). | 13 березня, 13:06

Українська консульська служба продовжує роботу над спрощенням режиму поїздок українських громадян за кордон. Одним із результатів цієї роботи стало рішення Уряду Республіки Союз М’янма позитивно розглянути пропозицію України та запровадити для громадян нашої Держави практику оформлення віз по прибуттю (visa on arrival).