Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

6-7 червня засідання Ради експортерів та інвесторів за участі іноземних Послів, акредитованих в Україні за сумісництвом

07 червня 2017, 17:34

6 червня цього року в приміщенні Дипломатичної академії України був організований прийом Послів країн Африки, Латинської Америки та Тихоокеанського регіону, акредитованих в України за сумісництвом з метою сприяння національним виробникам у виході на нові ринки.

В рамках зазначеного заходу відбулося чергове засідання членів Ради експортерів та інвесторів, під час якого іноземним дипломатам були презентовані ключові підприємства експортноорієнтованих галузей економіки України та обговорені шляхи налагодження співпраці. Іноземні Посли виявили значний інтерес до компаній фармацевтичної галузі, агропромисловості та машинобудування. Обмін думками з Послами засвідчив значні перспективи двостороннього торгово-економічного співробітництва та потенціал його розвитку, а також необхідність у суттєвому посиленні  взаємодії як на урядовому, так і на підприємницькому рівнях. Встановлені під час цього заходу нові ділові контакти створюють нові перспективи для виходу українських виробників на ринки Африки, Латинської Америки та Тихоокеанського регіону, заснування стійких торгівельних відносин між вітчизняним виробником та іноземними споживачами.

7 червня Посли мали також нагоду більш детально ознайомитись з найсучаснішими досягненнями агропромислової галузі України під час відвідування 29-ої Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2017» (м.Київ, 07-10.06.17). Спеціально до високих іноземних гостей був організований огляд ключових експозицій виставки у супроводженні Заступника Міністра аграрної політики та продовольства України О.В.Трофімцевої. Посли також взяли участь у форумі «Аграрна політика – успіх через партнерство». Відбувся активний діалог іноземних дипломатів з представниками Уряду та бізнесу щодо співробітництва в сфері сільського господарства, яке може стати основою для нарощування обсягів торгівлі між країнами із поступовим залученням підприємств суміжних галузей.

Останні новини

Відтепер громадяни України зможуть отримувати м’янманські візи по прибуттю (visa on arrival). | 13 березня, 13:06

Українська консульська служба продовжує роботу над спрощенням режиму поїздок українських громадян за кордон. Одним із результатів цієї роботи стало рішення Уряду Республіки Союз М’янма позитивно розглянути пропозицію України та запровадити для громадян нашої Держави практику оформлення віз по прибуттю (visa on arrival).