Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

2 червня 2017 р. в м. Бішкек відбудеться «Бішкекський Міжнародний фінансовий форум» (BIFF-2017)

30 травня 2017, 11:50

2 червня 2017 р в м. Бішкек відбудеться «Бішкекський Міжнародний фінансовий форум» (BIFF-2017). Він буде присвячений актуальним питанням у фінансово-кредитній сфері, в тому числі перспективам розвитку платіжних технологій і сервісів, проблемам кібербезпеки, ісламським принципам фінансування та фінансовій грамотності населення.

Організатором події є Союз банків Киргизстану спільно з Національним банком КР.

Щорічно в найбільшому фінансовому форумі беруть участь понад 300 професіоналів: представники місцевих та зарубіжних банків і мікрофінансових організацій, платіжних установ, операторів мобільного зв'язку, страхових і фінансових компаній, постачальники банківського обладнання та IT-рішень. Крім того, в заході беруть участь незалежні експерти та аналітики, представники регулюючих державних органів, власники бізнесу.

Форум стане корисним майданчиком для обміну думками, обговорення останніх тенденцій в фінансовому секторі, пропозицій готових рішень, аналізу чинних проектів, пошуку партнерів з Киргизстану та інших країн регіону.

Отримати більш детальну інформації про Форум та завантажити анкету учасника можна на офіційному сайті організатора.

Останні новини

Відтепер громадяни України зможуть отримувати м’янманські візи по прибуттю (visa on arrival). | 13 березня, 13:06

Українська консульська служба продовжує роботу над спрощенням режиму поїздок українських громадян за кордон. Одним із результатів цієї роботи стало рішення Уряду Республіки Союз М’янма позитивно розглянути пропозицію України та запровадити для громадян нашої Держави практику оформлення віз по прибуттю (visa on arrival).