Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Україна і Іран опрацьовують питання здійснення банківських розрахунків

28 листопада, 13:55

25 листопада 2016 року в Ірані відбулось перше засідання українсько-іранської спільної робочої групи з питань співробітництва в банківській сфері.  

До делегації нашої держави, яку очолив заступник голови Центрального Банку України Олег Чурій, увійшли представники провідних вітчизняних банківських установ.

Перемовини з іранською частиною робочої групи, яку очолив заступник голови Центрального Банку ІРІ Г.Камьяб, виявились досить плідними. Так, Олег Чурій зазначив, що після скасування Постанови Кабінету Міністрів №1092 «Про виконання резолюцій Ради Безпеки ООН
щодо Ісламської Республіки Іран», розвиток співробітництва між Україною та Іраном у фінансовій сфері має значні перспективи.

Зі свого боку, іранська сторона поінформувала українську делегацію щодо поточного розвитку банківського співробітництва з іншими країнами, в тому числі державами-учасницями ЄС. Також представники Центрального Банку Ірану презентували результати внутрішніх реформ, спрямованих на боротьбу з відмиванням грошей та ухиленням від сплати податків. 

Останні новини

Рішенням Конгресу США збільшено безпекову допомогу Україні до 350 млн. дол. | 08 грудня, 21:37

Сенат США вслід за Палатою представників переважною більшістю голосів схвалив “Бюджет США на 2017 р. на потреби національної оборони”.

Рішенням Конгресу США збільшено безпекову допомогу Україні до 350 млн. дол. | 08 грудня, 16:37

Сенат США вслід за Палатою представників переважною більшістю голосів схвалив “Бюджет США на 2017 р. на потреби національної оборони”.