Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Посол України в Республіці Словенія М.Бродович взяв участь в 11-ому Словенському економічному саміті в м.Блед «Дигіталізація економіки»

25 листопада 2016, 15:17

24 листопада ц.р. Посол України М. Бродович взяв участь в 11-ому Словенському економічному саміті в м.Блед «Дигіталізація економіки». Зазначений саміт є найбільшим стратегічним заходом Торгово-промислової палати Словенії, на якому бізнесмени зустрічаються з високопоставленими представниками Уряду Словенії та політиками з метою обговорення різних питань.

Цьогорічний саміт був присвячений питанню цифрових технологій та їх інтеграції в економічні процеси. Модернізація шкільних програм, розширена національна коаліція цифрового розвитку та державна підтримка є найкращими загальними рекомендаціями для більш швидкої та успішної дигіталізації економіки – основна теза заходу.

У заході, організованому Торгово-промисловою палатою Словенії, взяли участь понад 400 представників бізнесу. Перед присутніми з промовою виступив Прем’єр-міністр Словенії М.Церар, який підкреслив, що Уряд бере активну участь в концепції циркулярної економіки, спрямованої на енергозбереження, регенеративне екологічно чисте виробництво, обіг і споживання. М.Церар також відзначив важливість створення словенської  цифрової коаліції. Під час саміту між Урядом, ТПП Словенії та відповідними асоціаціями був підписаний меморандум щодо створення в Словенії цифрової коаліції - www.digitalna.si, що буде сприяти підвищенню конкурентоспроможності економіки, відкриватиме нові можливості в сфері зайнятості, соціального розвитку,  а також  прискорить цифрове перетворення економіки Словенії.