Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

В рамках заходів Ради експортерів та інвесторів при МЗС України проведено конференцію «Потенціал і стратегія виходу українських продуктів харчування на китайський ринок»

24 листопада 2016, 16:43

24 листопада 2016 р. в рамках заходів Ради експортерів та інвесторів при МЗС України у взаємодії з ТОВ «Укр-Китай Коммуникейшин» та Міністерством аграрної політики та продовольства України проведено конференцію «Потенціал і стратегія виходу українських продуктів харчування на китайський ринок».

В заході взяли участь та виступили Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції О.Трофімцева, Радник з торгово-економічних питань при Посольстві КНР в Україні Лю Цзюнь, Радник Міністра аграрної політики та продовольства України В.Рутицька, Начальник Управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ України О.Данилейко та Президент компанії «Укр-Китай Коммуникейшин», економічний експерт В.Лисенко.

У своєму виступі Начальник Управління економічного співробітництва МЗС України, Заступник Голови Ради експортерів та інвесторів при МЗС України О.Данилейко поінформував учасників про можливості механізму Ради у наданні практичної допомоги українським компаніям у виході на китайський ринок та підкреслив готовність Міністерства і Посольства України в КНР максимально ефективно сприяти вітчизняним товаровиробникам.

В рамках конференції за участі понад 250 представників бізнесу було обговорено перспективи розширення присутності українських виробників продуктів харчування на китайському ринку, найбільш ефективні експортні стратегії, а також розглянуто практичні рішення та інструменти, які сприяють просуванню продукції на цей ринок.

Учасників заходу було ознайомлено з специфікою китайською ринку, особливостями менталітету та вподобань потенційних споживачів, а також типовими складнощами з виходу на ринок КНР, з якими зіштовхуються українські компанії.

Важливою складовою заходу стала панельна дискусія, під час якої учасники отримали відповіді на конкретні питання та практичні рекомендації від експертів щодо налагодження відносин з китайськими партнерами.