Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Посол України в Словенії М.Бродович взяв участь у церемонії підписання Інтеграційного пакту між Міністерством охорони здоров’я Словенії та Представництвом Transparency International в Словенії

24 листопада 2016, 13:51

24 листопада ц.р. Посол України М. Бродович взяв участь у церемонії підписання Інтеграційного пакту між Міністерством охорони здоров’я Словенії та Представництвом Transparency International в Словенії, яка відбулася під егідою та за безпосереднього сприяння Європейської Комісії.

Зазначений пілотний проект, започаткований  Європейською Комісією спільно з Міністерством охорони здоров’я Словенії та Представництвом Transparency International в Словенії, покликаний підвищити публічну підтримку та уникнути корупційної складової при реалізації високо чутливих проектів. Необхідно відзначити значну фінансову підтримку, яку надає Європейська Комісія при реалізації таких ініціатив.

Послом України був використаний цей міжнародний майданчик для доведення до учасників заходу актуальної інформації щодо реформ в Україні, створення в Україні протягом року нових антикорупційних органів (НАБУ, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, НАЗК), запровадження з 1-го вересня ц.р. е-декларування.

З керівництвом Представництва Європейської комісії та Transparency International були також обговорені можливі спільні проекти для реалізації в Україні.