Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Виставка «Передача знань через мале та середнє підприємництво» 20-22 лютого 2017 р. в Кувейті

23 листопада 2016, 09:46

У Кувейті 20-22 лютого 2017 р. планується проведення національної виставки «Передача знань через мале та середнє підприємництво» під егідою Еміра Кувейту С.А.Ас-Сабаха.

У Кувейті 20-22 лютого 2017 р. планується проведення національної виставки «Передача знань через мале та середнє підприємництво» під егідою Еміра Кувейту С.А.Ас-Сабаха. У ході виставки різні країни світу продемонструють та поділяться своїм досвідом та технологіями створення інвестиційних можливостей для малих і середніх підприємств, а також ініціативної молоді Кувейту.

Кувейтська сторона запрошує українські підприємства до участі в заході.

Додаткова інформація за посиланням: http://www.kuwaitkt.com/

Останні новини

Семінар з просування експорту національних виробників харчової галузі та легкої промисловості на європейські ринки (30.01.2017, м. Дніпро) | 19 січня, 10:21

У рамках системної роботи Ради експортерів та інвесторів при МЗС України зі сприяння українським експортерам у виході на зовнішні ринки 30 січня поточного року в м. Дніпро  відбудеться презентація проекту «БІЗНЕС АЛЬЯНС «УКРАЇНА – ЄС», покликаного допомогти національним виробникам харчової галузі та легкої промисловості розширити їх експортні можливості та сприяти представленню їх продукції на полицях європейських супермаркетів.