Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Анонс: конференція «Потенціал і стратегія виходу українських продуктів харчування на китайський ринок»

08 листопада 2016, 15:08

м. Київ, 24 листопада 2016 р.

Міністерство закордонних справ продовжує здійснювати комплекс заходів щодо активізації роботи на зовнішньоекономічному напрямі та надавати сприяння вітчизняним виробникам у виході на іноземні ринки.

Ураховуючи значний запит українського бізнесу щодо налагодження ділових відносин з китайськими партнерами та сприяння у просуванні вітчизняної продукції на ринок Китаю, 24 листопада ц.р. о 14.00 буде проведено конференцію «Потенціал і стратегія виходу українських продуктів харчування на китайський ринок».

Конференція проводитиметься у рамках заходів для українського бізнесу Ради експортерів та інвесторів при МЗС України у взаємодії з українською компанією ТОВ «УКР-КИТАЙ КОММУНІКЕЙШН».

Захід відбудеться у приміщенні Дипломатичної академії України за адресою вул. Велика Житомирська, 2.

Участь безкоштовна, робочі мови – українська та російська.

Реєстрація здійснюється на сайті http://ukr-china.pro/. Контактна особа: Катерина Міщенко, e-mail: mea@ukr-china.net, тел.: +38 068 197 48 80.

Останні новини

Семінар з просування експорту національних виробників харчової галузі та легкої промисловості на європейські ринки (30.01.2017, м. Дніпро) | 19 січня, 10:21

У рамках системної роботи Ради експортерів та інвесторів при МЗС України зі сприяння українським експортерам у виході на зовнішні ринки 30 січня поточного року в м. Дніпро  відбудеться презентація проекту «БІЗНЕС АЛЬЯНС «УКРАЇНА – ЄС», покликаного допомогти національним виробникам харчової галузі та легкої промисловості розширити їх експортні можливості та сприяти представленню їх продукції на полицях європейських супермаркетів.