Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Проведення тендерів та конкурсних торгів

 

Актуальна інформація щодо тендерів, які проводяться за кордоном, і в яких можуть взяти участь українські компанії 

Латвія  

Предмет закупівлі: металеві вироби та системи протипожежної безпеки. Дата оголошення - листопад-грудень 2016р. Детальніша інформаія - тут

Сербія

 Оголошено тендери на постачання матеріалів та обладнання для державної компанії «Сербіягаз» та Акціонерного товариства „Електромрежа Србије».

Детальніша інформація відносно тендерів доступна за цим посиланням.

Сирія

Державною сирійською компанією «General Foreign Trade Organization» оголошено тендер № 1/S.R/2016 від 17.01.2016 р. на придбання 8,1 тис. тон білого рису (white rice long-grain third class) та 5,9 тис. тон білого цукру (fine white sugar)

Більш детальна інформація: завантажити файл та за посиланням.

Словаччина

Предмет закупівлі/категорія: будівництво, демонтажні роботи, обладнання для виробництва, фармацевтичні препарати,  енергетика, зв'язок, очищення повітря.

Детальніша інформація доступна за цим посиланням.


Bohunice International Decommissioning Support Fund -  Богуніцький Міжнародний фонд підтримки виведення з експлуатації при ЄБРР) оголосив тендер № 8525-IFT-9639 від 10.01.2017 р. у сфері - атомна безпека.

Детальніша інформація доступна за цим посиланням  посиланням.

 

Узбекистан

Інформація  щодо конкурсних торгів, оголошених в Республіці Узбекистан СП ООО «KO-UNGCYLINDER», АТ «Navoiyazot», НАК «Узбекнафтогаз», ТОВ «Нафтогазінвест», Міністерство сільського і водного господарства РУз.

Детальніша інформація відносно тендерів доступна за цим посиланням.

Загальна інформація про умови тендерів можна дізнатися на відповідних сайтах www.tenderweek.uzwww.tashkenttender.uzwww.ungi.uzта у повідомленнях підприємств. 


Інформація щодо конкурсних торгів, оголошених у Республіці Узбекистан НАК «Узбекистон хаво йуллари», Агенцією «Узкоммунхизмат», «Узкомдержрезерв», Програмою розвитку ООН «Проведення соціально-економічного обстеження, виявлення потреб в регіоні Приарал’я» та  АТ «Navoiyazot».

Детальніша інформація відносно тендерів доступна за цим посиланням.

Загальна інформація про умови тендерів можна дізнатися на відповідних сайтах www.tenderweek.uzwww.tashkenttender.uzwww.ungi.uz та у повідомленнях підприємств. 


Інформація щодо конкурсних торгів, оголошених в Республіці Узбекистан «Узбекекспертиза» по закупівлі хімічних засобів захисту рослин для сільського господарства.

Детальніша інформація відносно тендерів доступна за цим посиланням.

Загальну інформацію про умови тендерів можна дізнатися на сайті - www.expertiza.uz.

Угорщина

 Інформація щодо конкурсних торгів, оголошених в Угорщині.

 Детальніша інформація відносно тендерів доступна за цим посиланням.

Македонія

Македонським державним підприємством «Державні автошляхи» оголошено тендер з будівництва швидкісної автодороги Штіп-Кочани (ділянка Крупіште-Кочани) довжиною 13,76 км, яка є частиною коридору Схід-Захід від Требенішта (з’єднання до А2) до кордону з Болгарією.

Детальніша інформація доступна за цим посиланням.

Індія

Інформація щодо конкурсних торгів, оголошених в Республіці Індія «Oil and Natural Gas Corporation Limited» по оренді складеного транспортного судна та розробки бурового розчину.

Детальніша інформація відносно тендерів доступна за цим посиланням.

Загальну інформацію про умови тендерів можна дізнатися на відповідних сайтах https://etender.ongc.co.in/irj/portalhttp://tenders.org.co.in./

Німеччина

Інформація щодо конкурсних торгів, оголошених у Федеративній Республіці Німеччина наступними компаніями - Stadt Hagen, Zentraler Technischer, LRA Erlangen, ViP Verkehrsbetrieb Potsdam, Gemeinde Teningen, Berliner Wasserbetriebe, ENSO NETZ GmbH, Gelsenwasser AG та Stadtwerke München GmbH.

Детальніша інформація відносно тендерів доступна за цим посиланням.

Чехія 

Інформація щодо тендерів по закупівлі товарів, робіт та послуг для потреб місцевої інфраструктури, оголошених у Чеській Республіці в лютому 2017 р.

Детальніша інформація відносно тендерів доступна за цим посиланням.

Інформація щодо веб-ресурсів, на яких розміщується інформація про проведення тендерних процедур за кордоном - завантажити.


У разі зацікавленості щодо отримання додаткової інформації, прохання зв’язуватись з Посольствами України у відповідних країнах.