Рада експортерів та інвесторів при МЗС України

Проведення тендерів та конкурсних торгів

 

Актуальна інформація щодо тендерів, які проводяться за кордоном, і в яких можуть взяти участь українські компанії

Боснія і Герцеговина

Федеральним Міністерством енергетики, видобутку та промисловості Боснії і Герцеговини оголошено тендер на отримання консультаційних послуг під час складання тендерної документації та визначення переможця на здійснення розвідування та експлуатації нафтових та газових родовищ на території БіГ.


Општіна Центр міста Сараєво оголосила тендер на участь у реконструкції Олімпійського комплексу «Асім Ферхатовіч-Хаше», Кошево, м.Сараєво,Боснгія і Герцеговина.

Копія листа-запрошення 

Опис проекту 

Грузія 

Інформація про оголошені в Грузії тендери, в яких можуть взяти участь українські компанії.

Ірак

Міністерство нафти Іраку оголосило тендер на будівництво нового нафтопроводу Кіркук-Джейхан.

Новий нафтопровод довжиною 350 км. має замінити стару магістраль і забезпечувати щоденну прокачку до середземноморського порту 1 млн. барелів нафти з північних родовищ (Кіркук) і певної її кількості з південних родовищ (Басра) Іраку.

Окрім труби, консорціум інвесторів також має побудувати перекачувальні станції, дороги та ін. необхідну інфраструктуру. Частка іракських компаній у складі консорціуму має бути не нижча 25%. Розробити проект нового нафтопроводу має інвестор.

Тендерні пропозиції (Expression of Interest) повинні бути отримані не пізніше 24 січня 2018 року і адресуватися виключно компанії SCOP: Director General, OIL PROJECTS COMPANY (SCOP), IRAQ-BAGHDAD, PORT SAEED ST./MINISTRY OF OIL COMPLEX, P. O. BOX 198, e-mail: scop@scop.oil.gov.iq

Індія

Індійською компанією "Oil and Natural Gas Corporation Ltd." оголошено тендер щодо відбору компаній для проведення незалежних сертифікацій та інспектувань прибережних проектів.

Граничний термін подання тендерних пропозицій - 09.01.2018 р

Детальна інформація щодо тендеру та відповідна документація міститься на
сайтах: http://tenders.onac.co.in та http://eprocure.aov.in.

Болгарія

Болгарською компанією "ICGB AD" оголошено тендер щодо вибору інженерно-консультантської компанії для реалізації проекту з будівництва міжсистемного газового зв’язку Болгарія-Греція.

Детальніша інформація щодо вимог до учасників торгів та тендерна документація міститься за посиланням та на офіційному веб-сайті компанії.

Катар

Управлінням громадських робіт Держави Катар (“Ashghal”) оголошено тендери на виконання робіт з будівництва і ремонту дорожньої інфраструктури (завантажити).

Тендерний пакет (документацію) з інформацією про технічні та фінансові умови тендеру можна отримати в департаменті угод і контрактів Управління громадських робіт Катару після здійснення оплати, або придбати он-лайн, зареєструвавшись на сайті Управління.

Детальну інформацію щодо умов тендеру та порядку участі в ньому можна отримати в департаменті угод і контрактів Управління громадських робіт Катару (P.O. Box 22188, Doha, Qatar, Contracts Department, Public Works Authority, Fax. (+974) 44950777, Email:contracts@ashghal.gov.qa) або на сайті Управління.

Словаччина

Інформація щодо конкурсних торгів, оголошених у 2017 р. у Республіці Словенія за проектами міжнародних фінансових організацій.

Детальніша інформація відносно тендерів доступна за цим посиланням.

Молдова

Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) оголошено тендер у рамках проекту «Розвиток водопостачання м.Кишинів» (СDP).

У рамках проекту передбачається відновлення водопровідних мереж, реконструкція насосних станцій, реконструкція очисних споруд, закупка технічного обслуговування та обладнання для виявлення витоків, а також спеціалізованих транспортних засобів для експлуатації та технічного обслуговування систем.

Номер проекту – 44027, загальна вартість– 59 млн. євро.

Дата оголошення – 14.02.2017 р., дата завершення – 14.02.2018 р.

Контактні дані: м.Кишинів, MD-2005, Республіка Молдова, вул. Албішоара, 38, Тел.: (+373) 22-857-686, 22 -857-681,Факс: (+373) 22-857-694, e-mail: nlipca@acc.md, Natalia Lipca.

Більш детальна інформація міститься за посиланням

Туніс

Компанія з виробництва фосфатів Гафси (КФГ) запрошує до участі у тендері на буріння двох (2) водних свердловин у н.п. Тарфая Редеєф провінції Гафса.

Запит

Чехія

Інформація про оголошені в Чеській Ресепубліці тендери, в яких можуть взяти участь українські компанії: Завантажити

Інформація щодо веб-ресурсів, на яких розміщується інформація про проведення тендерних процедур за кордоном - завантажити.


У разі зацікавленості щодо отримання додаткової інформації, прохання зв’язуватись з Посольствами України у відповідних країнах.